Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wyczyść filtry

Miejsce montażu: na kokpit usuń

Uchwyty samochodowe na kokpit

Uchwyty samochodowe na kokpit to bezpieczne i wygodne rozwiązanie w podróży dla urządzeń typu smartfon lub tablet, dzięki którym kierowca może skupić pełną uwagę na jezdni, a jednocześnie mieć w zasięgu wzroku ekran swojego sprzętu. 

Rodzaje uchwytów na telefon do samochodu na kokpit

Producenci oferują różnego rodzaju uchwyty na deskę rozdzielczą, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców, odbierających w trakcie jazdy połączenia telefoniczne lub korzystających z nawigacji w smartfonie lub w tablecie. 

Uchwyty na kokpit z przyssawką

Najczęściej spotykanym modelem jest uchwyt samochodowy do telefonu na kokpit z przyssawką, który można zamontować w dowolnym położeniu na desce rozdzielczej tak, aby nie ograniczał widoczności, a jednocześnie zapewniał wygodny dostęp do urządzenia. Tego typu uchwyty wyposażone są w wyjątkowo mocną przyssawkę, która zapewnia stabilne i bezpieczne zamocowanie sprzętu na desce rozdzielczej. Ich zaletą jest także łatwość i szybkość montażu. Wystarczy przyssać podstawę uchwytu do oczyszczonej i odtłuszczonej powierzchni kokpitu i gotowe. 

Uchwyty na kokpit klamrowe

Dostępne są także uchwyty samochodowe do tabletu na kokpit klamrowe mocowane na sprężynowy zacisk, który wsuwa się na zadaszenie kokpitu. Tego typu uchwyty utrzymują telefon lub tablet stabilnie nawet podczas poruszania się po najbardziej wyboistych drogach. 

Uchwyty na telefon na kokpit mogą dodatkowo posiadać rozmaite funkcje. Wyróżnia się uchwyty magnetyczne, w których umieszczono silny magnes utrzymujący telefon lub tablet w pożądanym położeniu. Uchwyt samochodowy do tabletu na kokpit z automatycznym zaciskiem z kolei samoczynnie dostosowuje się do rozmiaru telefonu. Dostępne są także uchwyty na kokpit z ładowarką indukcyjną obsługujące funkcję ładowania bezprzewodowego. Ogromną popularnością cieszą się również uchwyty na telefon na kokpit grawitacyjne, które dzięki wykorzystaniu siły grawitacji, najpewniej chronią urządzenie przed uszkodzeniem w trakcie podróży.

Zapoznaj się z naszym asortymentem uchwytów samochodowych na kokpit i zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy.

więcej