Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Wyczyść filtry

Funkcje: magnetyczny usuń

Uchwyt magnetyczny do telefonu

Uchwyt magnetyczny do telefonu doskonale zabezpiecza smartfon przed upadkiem nawet podczas jazdy po trudnej i nierównej drodze. Ten praktyczny i przydatny gadżet pozwala zachować ekran telefonu w zasięgu wzroku i nie ogranicza widoczności. Polecany jest szczególnie tym kierowcom, którzy dużo czasu spędzają w samochodzie i często korzystają z nawigacji GPS lub odbierają połączenia telefoniczne w trakcie jazdy. 

Uchwyty magnetyczne, w zależności od modelu, mogą być montowane na kilka różnych sposobów. Dostępne są uchwyty magnetyczne przeznaczone do mocowania na szybie lub desce rozdzielczej, a także uchwyty magnetyczne na kratkę nawiewu

Uchwyt na telefon do samochodu magnetyczny - zasada działania

Uchwyt magnetyczny został wyposażony w silny magnes. W komplecie z uchwytem znajduje się metalowa płytka, którą należy przymocować do obudowy smartfona lub etui. Gdy zbliżymy telefon do podstawki uchwytu na odległość ok. 10 cm, siła magnetyczna przyciągnie oba urządzenia do siebie utrzymując smartfon w stabilnej i bezpiecznej pozycji. Uchwyty magnetyczne są bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie powodują konieczności wyjmowania smartfona z ramion zaciskowych, jak to jest w przypadku innego rodzaju uchwytów. 

Czy uchwyt magnetyczny jest bezpieczny dla smartfona?

Uchwyt samochodowy magnetyczny gwarantuje pełne bezpieczeństwo, zarówno w kwestii zapewnienia smartfonowi stabilnej pozycji i zminimalizowaniu ryzyka uszkodzenia mechanicznego, jak i w kontekście oddziaływania pola magnetycznego na baterię telefonu. Magnes umieszczony w uchwycie jest w pełni bezpieczny dla baterii i nie oddziałuje na smartfon w żaden negatywny sposób. Ważne, aby wybierać produkty renomowanych producentów, które są wykonane z trwałych i wysokiej jakości materiałów. 

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodowych uchwytów magnetycznych do telefonu i wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twoim aucie.  

więcej