Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wyczyść filtry

Funkcje: grawitacyjny usuń

Uchwyt grawitacyjny na telefon do samochodu

Uchwyt grawitacyjny na telefon do samochodu to bardzo przydatne akcesorium, które zabezpiecza smartfon w trakcie jazdy i pozwala utrzymywać ekran telefonu na wysokości wzroku. Tego typu sprzęt okazuje się szczególnie funkcjonalny dla kierowców, którzy na co dzień korzystają z nawigacji GPS lub prowadzą rozmowy telefoniczne w trakcie jazdy. 

Uchwyt grawitacyjny do telefonu - zasada działania 

Mechanizm działania tego typu uchwytów opiera się na prawie grawitacji. W momencie umieszczenia smartfona na podstawce uchwytu, jego ramiona automatycznie zaciskają się i dostosowują do wymiarów telefonu, zapewniając stabilny chwyt. Aby nie uszkodzić delikatnych powłok urządzenia, ramiona zaciskowe wyściełane są miękką pianką lub gumą, która zabezpiecza telefon przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Uchwyt grawitacyjny - sposób montażu

W zależności od modelu i preferencji kierowcy, uchwyt grawitacyjny na telefon może być montowany na szybie, kokpicie lub kratce wentylacyjnej. Uchwyty grawitacyjne z przyssawką wystarczy przykleić do płaskiej, odtłuszczonej i oczyszczonej powierzchni auta, np. do szyby lub deski rozdzielczej. Z kolei uchwyty grawitacyjne do nawiewu montuje się poprzez wsunięcie gumowych elementów pomiędzy kratki tak, aby uchwyt był stabilny. Najważniejsze to wybrać takie miejsce w samochodzie, w którym uchwyt grawitacyjny nie będzie ograniczał widoczności i zapewni kierowcy komfort korzystania ze smartfonu w trakcie jazdy. 

Uchwyt na telefon do samochodu grawitacyjny - zalety

Uchwyt grawitacyjny do samochodu doskonale zabezpiecza smartfon przed upadkiem nawet podczas jazdy na wyboistych drogach. Uchwyt grawitacyjny, dzięki wykorzystaniu siły grawitacji, nie wymaga obsługi przy każdorazowym odkładaniu telefonu do uchwytu. Większość modeli wyposażona jest w kilku stopniową regulację, która pozwala dostosować pozycję telefonu do aktualnych potrzeb. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz uchwyt grawitacyjny do telefonu, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

więcej