Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Stan produktu
Sposób montażu
Ładowność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Bagażniki rowerowe na hak

Bagażniki na hak pozwalają przewozić rowery w bezpieczny sposób i bez negatywnego wpływu na komfort czy szybkość jazdy. Ich używanie powoduje znacznie mniejsze opory powietrza w porównaniu do przewożenia rowerów na dachu. Tylko nieznacznie wpływa na zwiększenie poziomu spalania, a także nie generuje hałasu. W naszej ofercie znajdują się bagażniki takich producentów jak m.in. Inter Pack, Thule, Amos, Peruzzo czy Westfalia.

Praktyczne bagażniki rowerowe na hak

Bagażniki te są lekkie, solidne i funkcjonalne. Zwykle powstają z aluminium lub stali, co zapewnia ich dużą wytrzymałość. Można je zamontować do samochodów wyposażonych w hak holowniczy – bez względu na model pojazdu czy typ nadwozia.

Do wyboru są bagażniki na hak, które umożliwiają transport nawet do czterech jednośladów jednocześnie. Mogą to być rowery różnego typu, m.in. górskie, trekkingowe, szosowe czy BMX. Pojazdy z ramą o nietypowym kształcie, np. damskie, w przypadku niektórych modeli bagażników wymagają zastosowania adaptera.

Modele na hak zazwyczaj są wyposażone w funkcję odchylania, której użycie pozwala uzyskać szybki dostęp do bagażnika samochodowego. Nie trzeba się obawiać porysowania samochodu przez bagażnik na hak, ponieważ uchwyty ramy wykonano z gumy lub pokryto elastycznym wypełnieniem.

Bagażniki na hak z inteligentnym systemem mocowania

Bagażniki rowerowe na hak można szybko zamontować do samochodu oraz złożyć do pokrowca w celu przechowywania. Po złożeniu bez trudu zmieści się w piwnicy czy innym niedużym pomieszczeniu.

Montaż zwykle jest bardzo prosty i nie wymaga zastosowania dużej siły – wystarczy przykręcić jedną śrubę lub użyć zacisku na kuli haka, co pozwala uniknąć wykorzystania narzędzi.

Bagażniki rowerowe na hak a światła i tablica rejestracyjna

Bagażniki rowerowe na hak mogą zasłaniać tablicę rejestracyjną i światła. Dlatego zgodnie z polskim prawem powinny mieć własne światła cofania, awaryjne, pozycyjne, przeciwmgielne oraz kierunkowskazy. W naszym asortymencie można znaleźć bagażniki z platformą świetlną oraz listwą do zamontowania dodatkowej tablicy rejestracyjnej.

Przejrzyj naszą ofertę bagażników rowerowych na hak i wybierz model odpowiedni do twoich potrzeb.

więcej