Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Dobry wybór
Sposób montażu
Ładowność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Bagażniki rowerowe na klapę

Bagażnik rowerowy na klapę to rozwiązanie, które pozwala przypiąć rower do samochodu w celu przetransportowania go w dowolne miejsce. Jego wykorzystanie sprawia, że nie jest potrzebny hak w aucie, a także można uniknąć przewożenia roweru na dachu. W naszym asortymencie znajdują się tego typu akcesoria rowerowe znanych marek, m.in. Peruzzo, Thule, Menabo czy Aguri.

Uniwersalne bagażniki na klapę

Bagażnik na klapę powinien być dostosowany do kształtu nadwozia samochodowego. Niektóre modele są na tyle uniwersalne, że pasują do różnych typów nadwozi, m.in. van, kombi, sedan czy hatchback. Warto jednak sprawdzić w specyfikacji produktu, czy bagażnik jest kompatybilny z konkretnym modelem samochodu.

Dzięki bagażnikom rowerowym na klapę można przewozić rower bez zakrywania tylnych świateł samochodu oraz tablicy rejestracyjnej. Takie bagażniki umożliwiają transportowanie różnego rodzajów jednośladów, m.in. rowery górskie, trekkingowe, crossowe, BMX-y, damskie czy dziecięce. W przypadku ramy o nietypowych kształcie może być konieczne zastosowanie adaptera. Można nawet znaleźć bagażnik, który jest przeznaczony do aut ze spoilerami.

Praktyczne, bezpieczne i proste w montażu bagażniki rowerowe

Dostępne w naszej ofercie bagażniki rowerowe na klapę pozwalają przewozić jednocześnie nawet kilka rowerów. Zwykle są wykonane ze stalowej konstrukcji o dużej wytrzymałości. Ważne jest, aby bagażnik w trakcie przewożenia jednośladu nie powodował zarysowań samochodu. Dlatego wszystkie ostre elementy, np. haczyki pasków, powinny być pokryte zabezpieczającą powłoką. Można także znaleźć bagażniki z gumowymi uchwytami.

Montaż bagażnika rowerowego do klapy pojazdu jest prosty, szybki i nie wymaga zastosowania narzędzi. Zwykle mocuje się go do samochodu za pomocą dołączonych pasów, pasków lub stalowych linek.

Przejrzyj naszą ofertę bagażników na klapę i wybierz model przystosowany do montażu w twoim samochodzie. Znajdziesz również adaptery, dzięki którym przewieziesz rower bez względu na kształt ramy.

więcej