Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Sprzedawca
  • więcej
Typ ochraniacza
  • więcej
Rozmiar
  • więcej
Typ zapięcia
Materiał
  • więcej

Ochraniacze motocyklowe

Ochraniacze motocyklowe to przydatne wyposażenie mające na celu zabezpieczenie głowy i odcinka szyjnego przed ewentualnym upadkiem w trakcie jazdy motocyklem. Jest to sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo i może uchronić motocyklistę przed trwałym uszkodzeniem ciała. Wśród dostępnych produktów w naszej ofercie można wyróżnić różnego rodzaju ochraniacze na motocykl, które są niezbędne do codziennej jazdy.  

Ochraniacze przed wiatrem i zimnem

Pośród ochraniaczy motocyklowych można wymienić w głównej mierze ochraniacze chroniące głowę i szyję przed deszczem i wiatrem, w tym maski dopasowujące się do kształtu twarzy. Ochraniacze, takie jakie jak W-Tec Zoro, dopasowują się do kształtu twarzy i szyi, zapewniając komfort i chroniąc przed wiatrem. Oprócz tego materiał jest trwały, elastyczny i wodoodporny. Z uwagi na swoje zastosowania i parametry ochraniacze tego typu będą odpowiednie dla wszystkich rodzajów aktywności fizycznej, które wymagają ochrony przed wiatrem i zimnem.

Ochraniacze motocyklowe tego typu są cenione przez motocyklistów, narciarzy, rowerzystów i snowboardzistów, a także wielu innych sportowców dyscyplin letnich i zimowych. W naszej ofercie znajdziesz również odzież motocyklową.

Ochraniacze części ciała

Ochraniacze na łokcie i na kolana mają na celu zapobieganie wszystkim potencjalnym kontuzjom powstającym w obrębie kończyn górnych i dolnych. Dodatkowym uzupełnieniem będzie ochraniacz pleców, taki jak Held A-XOC Green L, który jest bardzo lekki i elastyczny, a przy tym umożliwia również wydajny przepływ powietrza.

Zobacz naszą ofertę ochraniaczy motocyklowych i wybierz sprzęt, który ochroni Twoją głowę, kolana, łokcie i plecy. Czuj się bezpiecznie i komfortowo. 

więcej