Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wyczyść filtry

Marka: aeg usuń

Elektronika dla zmotoryzowanych

W naszym asortymencie znajduje się różnego rodzaju elektronika dla zmotoryzowanych. Są to takie produkty jak m.in. wideorejestratory, żarówki halogenowe, ładowarki, sprzęt samochodowy audio, transmitery FM, anteny samochodowe, wzmacniacze audio, czujniki parkowania, kamery cofania, alkomaty, nawigacje samochodowe, prostownice i ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia, zestawy głośnomówiące, lokalizatory GPS, odkurzacze, oczyszczacze powietrza czy wentylatory.

Wideorejestratory i kamery cofania

Dzięki wideorejestratorom można dowieść, kto był odpowiedzialny za spowodowanie wypadku czy stłuczki na drodze. Są to kamery nagrywające w wysokiej jakości, nawet Full HD, obszar znajdujący się wokół samochodu. Urządzenia takie często cechują się szerokim kontem widzenia, a także są wyposażone w funkcje nagrywania nocnego.

Kierowca może również zaopatrzyć się w kamerę cofania, która ułatwi mu manewrowanie zwłaszcza na ciasnych i wąskich parkingach. Sprzęt taki uruchamia się automatycznie po wrzuceniu wstecznego biegu, pozwalając parkować szybciej oraz bezpieczniej.

Żarówki do jazdy nocnej

Dzięki odpowiednio mocnym żarówkom halogenowym można znacząco zwiększyć maksymalny zasięg widzenia podczas jazdy. Niektóre modele oświetlają drogę nawet do 150 metrów przed pojazdem, a zarazem nie powodują zmęczenia oczu.

Sprzęt samochodowy audio

Nasz asortyment obejmuje m.in. głośniki samochodowe, które pozwalają słuchać muzyki w wysokiej jakości. W celu bezpiecznego prowadzenia rozmów telefonicznych bez odrywania rąk od kierownicy warto zainstalować zestaw głośnomówiący z wbudowanym mikrofonem. System taki umożliwia odsłuchiwanie głosu rozmówcy prosto z głośników. Niektóre zestawy pozwalają podłączyć jednocześnie nawet kilka telefonów. W kategorii tej znajdują się również radioodtwarzacze, transmitery FM, wzmacniacze audio, anteny samochodowe, a także przewody, złącza i elementy montażowe do sprzętu audio.

Przejrzyj naszą ofertę elektroniki samochodowej i wybierz urządzenie, które pozwoli ci zwiększyć komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

więcej