Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Marka
  • więcej
Pojemność (ml/l)
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Oleje silnikowe

W naszym asortymencie znajdują się oleje silnikowe do samochodów i ogrodowych urządzeń elektronicznych. Oferujemy produkty znanych marek, m.in. Motul, K2, Orlen, Lotos, General Motors, Shell, Millers Oils, Stihl, Mobil,Valvoline, Liqui Moly, Castrol czy Total. Są to oleje o rożnej pojemności, od 100 ml do 60 l, przeznaczone do nowoczesnych konstrukcji. Dzięki niskiemu poziomowi odparowywania wystarczają na długo.

Oleje do silników samochodowych

Do wyboru są zarówno oleje do silników konkretnej marki, jak i produkty uniwersalne, które można zastosować do napędów różnych producentów – zarówno silników Diesla, benzynowych, jak i zasilanych LPG. Mogą być to konstrukcje wolnossące, wielozaworowe, z zapłonem iskrowym lub samoczynnym, w tym z turbodoładowaniem. Oleje takie można stosować w samochodach osobowych oraz dostawczych.

Wysokiej jakości olej chroni poszczególne elementy silnika przed nadmierną eksploatacją, przedłużając ich żywotność. Dzięki swoim właściwościom smarnym zmniejsza opory tarcia, redukując ryzyko awarii. Efektywnie odprowadza ciepło z silnika bez względu na prędkość jazdy czy temperaturę otoczenia. Zabezpiecza również silnik przed korozją i rdzewieniem.

Niektóre oleje mają w swoim składzie dodatkowe substancje, które regenerują elementy silnika oraz konserwują uszczelki. Dzięki właściwościom czyszczącym chronią także konstrukcję przed powstawaniem osadów, szlamów, nagarów czy laków. Dobrze dobrany olej do silnika ułatwia również rozruch w niskich temperaturach oraz zapewnia niskie spalanie dzięki obniżeniu tarcia. Nowoczesne oleje silnikowe ograniczają ponadto emisję toksycznych substancji do atmosfery.

Oleje do urządzeń ogrodowych

Nasza oferta obejmuje także oleje do silników dwusuwowych w kosiarkach, kosach spalinowych, piłach, podkaszarkach, sekatorach i innych urządzeniach do ogrodu. Olej taki zapewnia łatwy rozruch silnika i jego odpowiednie smarowanie w celu zmniejszenia tarcia. Za pomocą oleju należy przygotować mieszankę paliwową, zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia.

Zapoznaj się z naszym asortymentem olejów do silników samochodowych oraz dwusuwowych. Wybierz olej, który zapewni wydajną pracę i przedłuży żywotność konstrukcji.

więcej

Oleje silnikowe - najczęściej zadawane pytania