Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Trixie

Marka Trixie powstała w 1974 roku we Flensburgu w Niemczech. W swojej ofercie posiada produkty dla domowych pupili oraz dla ich właścicieli, m.in. legowiska dla kotów, poidła dla gryzoni oraz grzebienie i szczotki dla psów. Akcesoria dla zwierząt Trixie są innowacyjne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Gadżety dla psów

Wśród wielu dostępnych artykułów można znaleźć między innymi szelki dla psa Trixie. Gama tych produktów została wykonana z miękkiego materiału, który zapewni komfort domowemu pupilowi. Odblaskowe elementy sprawią, że zwierzę będzie widoczne również podczas wieczornych spacerów. Do szelek można dobrać także wygodną smycz Trixie.

Zabawki dla psa Trixie dostarczą czworonogowi nie tylko rozrywki, ale również niosą walory edukacyjne. Są to szarpaki, gryzaki, zabawki edukacyjne Trixie, a także piłki na przysmaki.

Troska o miauczących domowników

Firma dba również o to, aby zaspokoić potrzeby wszystkich mruczków. Drapak Trixie, to praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uchronić swoje meble przed kocimi pazurkami. Jednocześnie zapewni on kotu zaspokojenie naturalnego instynktu drapania. Transporter Trixie gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza dzięki otworom wentylacyjnym. Produkt wyposażony jest w dwie pary drzwiczek – przednie są przeznaczone do samodzielnego wejścia przez pupila, a górne umożliwiają wyjęcie zwierzęcia np. podczas wizyty u weterynarza.

Produkty dla gryzoni

Kołowrotek Trixie sprawdzi się w przypadku aktywnych gryzoni, które potrzebują przestrzeni do spożytkowania swojej energii. Łożysko kulkowe, w które wyposażone są kołowrotki charakteryzuje się cichym i płynnym ruchem. Płaska bieżnia oferuje lepszą przyczepność łapkom małego pupila. Produkty te są wykonane z twardego, wytrzymałego plastiku i nie posiadają elementów, którymi zwierzę mogłoby się skaleczyć. Kołowrotka można używać na stojaku lub zawiesić go w klatce.

Kolekcja premium

Kolekcja „By a Princess for furry Princes & Princesses” została zaprojektowana wyłącznie dla Trixie przez H.R.H. Księżniczkę Maję von Hohenzollern. Jest to pierwsza na świecie kolekcja dla zwierząt dostosowana do płci, ale także jedyna, która pomaga potrzebującym zwierzętom.

więcej