Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Czas trwania
Polecane
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Lektury audiobooki do szkoły podstawowej - 4, 5, 6 klasa

W tej kategorii można znaleźć lektury audiobooki do szkoły podstawowej w klasach 4-6. Wśród nich znajduje się wiele pozycji, które zostały umieszczone przez Ministerstwo Edukacji i Nauki na liście obowiązkowych lektur szkolnych. Ich znajomość jest wymagana zarówno podczas lekcji języka polskiego, jak i na sprawdzianie ósmoklasisty. Audiobooki dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej czytają znani polscy lektorzy, w tym Leszek Filipowicz, Krzysztof Tyniec, Wojciech Chorąży, Anna Apostolakis, Krystyna Czubówna, Artur Barciś, Anna Dereszowska czy Piotr Fronczewski. Są to produkty cyfrowe w formacie mp3.

Lektury audiobooki do szkoły podstawowej – 4 klasa

W naszej ofercie znajdują się m.in. następujące audiobooki z nagraniami obowiązkowych lektur w 4 klasie szkoły podstawowej: „Akademia Pana Kleksa” Jana Brzechwy, „Kopciuszek” Charlesa Perraulta, „Bajka o rybaku i rybce” Aleksandra Puszkina, a także wiersze Władysława Bejzy czy Juliana Tuwima i wielu innych autorów. Jest to literatura pełna pouczających morałów i ukazująca różne postawy ludzkie – zarówno złe, jak i szlachetne. Niektóre pozycje obfitują w satyrę oraz humor sytuacyjny lub słowny.

Lektury szkolne audiobooki – szkoła podstawowa klasa 5

Obowiązkowe lektury w formie audiobooków do szkoły podstawowej w 5 klasie to m.in.: „Chłopcy z Placu Broni” Ferenca Molnára, „Katarynka” Bolesława Prusa, „Mity greckie” Wandy Markowskiej, „Legenda o Popielcu” Marty Berowskiej, a także wiersze Zbigniewa Herberta, Anny Kamieńskiej, Joanny Kulmowej i Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Są to audiobooki, które kształtują w uczniach patriotyczne postawy, zapoznają ich z historią naszego kraju, ukazują kultury i wierzenia w różnych rejonach świata oraz uwrażliwiają na ludzką krzywdę.

Lektury audiobooki do szkoły podstawowej – 6 klasa

Nasza oferta obejmuje także audiobooki z lekturami do 6 klasy szkoły podstawowej. Niektóre z nich zawierają opracowania, co pomaga uczniom przygotować się do sprawdzianów i egzaminu ósmoklasisty. Do wyboru są m.in. następujące dzieła w postaci nagrań mp3: „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza, „W pamiętniku Zofii Bobrówny” Juliusza Słowackiego, „Hobbit, czyli tam i z powrotem” J.R.R. Tolkiena czy wiersze Czesława Miłosza, Tadeusza Różewicza i Leopolda Staffa.

Sprawdź nasz zbiór audiobooków do szkoły podstawowej w klasach 4-6 i znajdź nagranie, którego poszukujesz. Możesz także aktywować usługę Empik Go, dzięki czemu otrzymasz dostęp do wielu audiobooków w aplikacji mobilnej.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!