Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Czas trwania
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Podcasty dla dzieci i rodziców

Kategoria ta obejmuje zarówno podcasty dla dzieci, jak i dla rodziców. Są to nagrania audio w formie cyklicznych odcinków, podczas których autorzy podejmują tematykę wychowywania dzieci, rodziny, związków i ciąży, a także czytają dzieciom przeznaczoną dla nich literaturę. Można wybierać spośród wielu popularnych podcastów, m.in. „Czyta: #TataMariusz”, „Bajkowy Podcast”, „Żywiołowe Związki – Między Parami”, „Pełnia Życia w Rodzinie”, „Ojcowska Strona Mocy”, „Bajeczkowo”, „Chcę Mieć Dziecko”, „Niełatwo Być Rodzicem”, „Dzieci Mają Głos!” czy „Dobra Relacja”.

Podcasty dla rodziców

Podcasty dla rodziców są nagrywane przez osoby, które dzielą się swoim doświadczeniem dotyczącym wychowywania dzieci, a także wiedzą z zakresu psychologii i pedagogiki. Przedstawiają cenne rady dotyczące wspierania rozwoju dziecka oraz budowania jego poczucia własnej wartości. Podcasty o dzieciach podpowiadają również, w jaki sposób doceniać indywidualność swojej pociechy, pomagać jej w odnajdywaniu i rozwijaniu pasji, a także przezwyciężaniu lęków oraz trudności. Niektóre podcasty o wychowaniu dzieci wskazują ponadto na powszechne błędy wychowawcze. Do wyboru są zarówno podcasty dla matek, jak i ojców.

Podcasty o związkach

Podcasty o związkach pomagają w budowaniu satysfakcjonujących relacji partnerskich, opartych na wzajemnej miłości, szacunku, trosce i uwzględnianiu swoich potrzeb. Autorzy nagrań podpowiadają, jak znaleźć właściwą osobę do związku, a także udzielają wskazówek dotyczących rozwiązywania konfliktów, czy przezwyciężania monotonii w relacji. Podcasty o rodzinie często dotykają ponadto kwestii dbania o związek po urodzeniu dziecka.

Podcasty dla dzieci

W kategorii tej znajdują się nagrania, których autorzy czytają dzieciom wiersze, baśnie, opowiadania czy bajki. Podcasty te pomagają najmłodszym lepiej poznawać świat, rozwijać wyobraźnię oraz poszerzać zakres słownictwa. Literatura czytana w trakcie podcastów zawiera również cenne morały, ukazujące najmłodszym świat wartości.

Podcasty o ciąży

Podcasty o ciąży to nagrania audio, które przygotowują przyszłych rodziców do narodzin dziecka. Słuchając ich można zdobyć cenną wiedzę, która pomaga rozwiewać wątpliwości, czy też przezwyciężyć lęki związane z porodem i wychowaniem.

Zapoznaj się z naszym asortymentem podcastów dla dzieci i rodziców. Wybierz spośród nich tytuł, który najbardziej cię zainteresuje.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!