Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

E-prasa - pisma online

W kategorii tej znajduje się elektroniczna prasa. Są to pisma online o różnej tematyce, których czytanie pozwala zdobyć wiedzę z wielu dziedzin. Można wybierać zarówno spośród najnowszych tytułów prasowych, jak i numerów archiwalnych. W ofercie znajdują się najpopularniejsze w Polsce czasopisma, m.in. „Wiedza i Życie”, „Znak”, „Wysokie Obcasy”, „Sens”, „Claudia”, „Focus”, „Polityka”, „Tygodnik Powszechny”, „Kocham Ogród”, „Mamo, To Ja” czy „CD Action”.

E-prasa w plikach o różnym formacie

Nasz asortyment obejmuje e-gazety zapisane w plikach o formacie epub, mobi oraz PDF. Można je czytać zarówno na czytnikach ebooków, smartfonie, jak i komputerze. Prasa online jest zwykle tańsza w zakupie w porównaniu do tradycyjnych gazet papierowych. Jej zaletę stanowi także wygoda czytania, możliwość łatwego wyszukiwania treści i robienia notatek. Poza tym oczywiście gazety online nie zajmują dodatkowego miejsca na półkach.

Dostęp do wybranego e-pisma można uzyskać bez wychodzenia z domu natychmiast po opłaceniu zamówienia. Elektroniczna prasa to także rozwiązanie przyjazne środowisku, ponieważ jej wybór pozwala ograniczyć wycinkę drzew.

Gazety online o rożnej tematyce

W kategorii tej dostępna jest e-prasa o dowolnej tematyce. Można wybierać spośród wielu tytułów pism społeczno-politycznych, religijnych czy podejmujących zagadnienia z obszaru kultury i sztuki. Można również znaleźć e-prasę naukową i popularnonaukową, np. o tematyce finansowo-biznesowej, geograficznej czy historycznej. Nie brakuje zarazem czasopism o stylu życia oraz prasy hobbystycznej, np. dla miłośników gier komputerowych, turystyki, sportu, ogrodnictwa, projektowania wnętrz czy majsterkowania.

E-pisma dla dzieci i młodzieży

Prasa elektroniczna jest wydawana nie tylko dla dorosłych, lecz także dla dzieci i młodzieży. Do wyboru jest wiele e-pism, dzięki którym młody czytelnik może lepiej poznawać otaczający go świat i poszerzać horyzonty. Dzięki lekturze zyskuje dobrą okazję, aby odnajdywać nowe pasje, a następnie je rozwijać.

Zapoznaj się z naszym asortymentem e-prasy i wybierz tytuł o interesującej cię tematyce.

więcej

Popularne kategorie

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!