Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Czas trwania
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Podcasty naukowe

W kategorii tej znajdują się podcasty naukowe z różnych dziedzin. Są to edukacyjne nagrania w formie audiobooków mp3, których można słuchać na dowolnym urządzeniu obsługującym ten format pliku, np. komputerze, odtwarzaczu czy telefonie korzystając z aplikacji Empik Go

Nasz asortyment obejmuje podcasty edukacyjne wydawane w ramach bestsellerowych serii, m.in. „Edukacja: Można Inaczej”, „Kampus Nauka”, „Biznesowe Potyczki Językowe”, „Więcej niż Język Angielski”, „Podcast o Mózgu”, „Historia Polski dla Dzieci”, „Akademia Nauk”, „Chemia Z Pasją”, „Pod Mikroskopem” czy „Edugadki”.

Językowe podcasty naukowe

Do wyboru jest wiele podcastów edukacyjnych do nauki języków obcych, m.in. angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, chińskiego, niemieckiego czy szwedzkiego. Dzięki tym nagraniom można systematycznie rozwijać swoje kompetencje językowe i przełamywać barierę przed mówieniem w obcym języku.

Autorzy nagrań omawiają w zrozumiały sposób trudne zagadnienia gramatyczne, zapoznają słuchaczy z najważniejszym słownictwem oraz przedstawiają ciekawostki dotyczące kultury, historii, architektury czy turystyki danego obszaru językowego.

Mądre podcasty medyczne i dietetyczne

W kategorii tej znajdują się także naukowe podcasty o medycynie i dietetyce. Są to omówienia i rozmowy dotyczące m.in. działania różnych układów i organów w organizmie człowieka. Dzięki nagraniom można dowiedzieć się, jaka żywność sprzyja zdrowiu oraz utrzymaniu szczupłej sylwetki. W podcastach poruszana jest także tematyka diagnostyki, profilaktyki oraz leczenia chorób.

Podcasty edukacyjne o historii

Wśród popularnych podcastów edukacyjnych znajdują się również nagrania o tematyce historycznej. Ich słuchanie pozwala poznać biografie słynnych postaci, w tym władców, polityków czy dowódców wojsk. Autorzy ukazują w atrakcyjny sposób historię bez cenzury, często przybliżając słuchaczom różne ciekawostki, a także niewygodne czy kontrowersyjne fakty.

Zapoznaj się dokładniej z naszym asortymentem mądrych podcastów naukowych i wybierz nagranie z interesującej cię dziedziny wiedzy.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!