W ramach abonamentu Empik Go otrzymujemy dostęp do całej masy audiobooków i e-booków, którym warto się przyjrzeć: a wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki literatury fantastycznej. Sprawdźmy, jakie audiobooki na pewno zainteresują wszystkich fanów fantastyki! 

„Chaos"

Oryginalna produkcja Empik Go to coś więcej, niż tylko zwykły audiobook. To prawdziwy serial audio w gwiazdorskiej obsadzie, który wciągnie was na długie wieczory. "Chaos" jest adaptacją popularnej powieści Roberta J. Szmidta z cyklu "Szczury Wrocławia". Nie zabraknie tutaj ciekawych bohaterów, niewyobrażalnego zagrożenia i tajemnic, które czają się na każdym rogu. W rolach głónych m..in. Piotr Adamczyk, Marian Dziędziel i Krzysztof Czeczot. 

 

Chaos empik go

 

„Antologia polskiego Cyberpunka"

Cyberpunk od jakiegoś czasu rozpala wyobraźnię polskich miłośników fantastyki - "Antologia..." to świetna okazja, aby powrócić do dystopijnego świata pełnego najnowocześniej technologii. Na zbiór opowiadań spod znaku Cyberpunka składają się prace najlepszych rodzimych twórców science-fiction m.in. Łukasza Orbitowskiego, Tobiasza Piątkowskiego, Roberta J. Szmidta i Roberta Wegnera. Audiobook został zrealizowany we współpracy ze Steez83 z zespołu PRO8L3M, który przygotował muzykę. Więcej o "Antologii polskiego cyberpunka" możecie przeczytać w naszej recenzji

 

Cyberpunk opowiadania empik

„Hobbit, czyli tam i z powrotem”

Historia Bilbo Bagginsa jest dobrze znana każdemu fanowi fantastyki. Charyzmatyczny Hobbit w towarzystwie Krasnoludów udał się w podróż, która odcisnęła olbrzymie piętno na całym jego życiu i stała się podwaliną przyszłych wydarzeń. To jeden z tych klasyków J.R.R. Tolkiena, który po prostu trzeba znać - a jako audiobook nabiera zupełnie nowych barw! Wybierzcie się na podobną wyprawę do Śródziemia. Zamiast miecza zabierzcie słuchawki i coś smacznego na drogę. Hobbici i Krasnoludy lubią sobie dobrze pojeść.

 

Hobbit audiobook

„Pan Lodowego Ogrodu”

Vuko Drakkainen został wysłany na Midgaard z misją ratunkową. Wcześniejsza ekspedycja okazała się fiaskiem i główny bohater stanie przed trudnym zadaniem odnalezienia członków jej załogi. Po drodze okaże się, że sam będzie potrzebował wsparcia. Jeśli chcecie uratować Vuko, nie wystarczy, że zastopujecie audiobooka w odpowiednim miejscu! Przyjdzie Wam się zmierzyć z magią tak potężną i tajemniczą, że przycisk play na waszych urządzeniach rozgrzeje się do czerwoności. To właśnie "Pan Lodowego Ogrodu" pozostaje jedną z najsłynniejszych powieści Jarosława Grzędowicza.

 

Pan lodowego ogrodu empik

„Płomień i krzyż. Świat inkwizytorów.”

Zanim Mordimer Madderdin przywdział czarne szaty inkwizytora, wydarzyło się bardzo wiele rzeczy, o których nawet sam zainteresowany nie wie zbyt wiele. Jeżeli chcecie odkrywać tajemnice świata wykreowanego przez Jacka Piekarę wspólnie z głównym bohaterem, możecie zgłosić się na ochotnika do Świętego Officjum. Wystarczy aplikacja Empik Go. 

 

Piekara inkwizytor

„Siewca wiatru. Zastępy Anielskie”

Jak wygląda życie Aniołów i Demonów? Czy Świat jest w niebezpieczeństwie? Czy Daimon na zawsze pozostanie Abbadonem? Pytań jest tak wiele, że potrzeba anielskiej (lub diabelskiej) cierpliwości, by przewracać kolejne strony książki. Remedium na tę bolączkę to abonament w Empik Go. Wystarczy wytężyć słuch i przyjąć wygodną pozycję. Klasyczna seria Mai Lidii Kossakowskiej jako audiobook wywołuje te same ogromne emocje!

 

Maja lidia kossakowska

„Wiedźmin. Droga, z której się nie wraca”

Audiobook na podstawie opowiadania Andrzeja Sapkowskiego "Droga, z której się nie wraca". Wśród wykonawców słuchowiska pojawią się: Natalia Rybicka, Grzegorz Damięcki, Artur Janusiak, Tomasz Marzecki, Cezary Kwieciński oraz Krzysztof Gosztyła w roli narratora. Jest to kolejna okazja do podróży do świata Wiedźminów. Pogańskie średniowiecze, małe społeczności nękane zarazą potworów i najemni wojownicy, którzy tę zarazę tępią. "Wiedźmin" to jeden z najważniejszych wytworów polskiej popkultury i każda okazja do ponownego spotkania z nim jest warta uwagi!

 

Wiedźmin Audiobook

„Komórka”

Nie sposób wybrać jedną ulubioną książkę tego mistrza suspensu. Na przestrzeni lat wydał on bardzo wiele powieści, które dzięki uznaniu krytyków oraz czytelników zyskały miano bestsellerów. Pośród polecanych przez nas audiobooków Kinga, znajdziecie tytuł wydany nakładem wydawnictwa Albatros - "Komórkę", gdzie Stephen King podejmuje temat apokalipsy zombie na swój własny, wyjątkowy sposób. Na Empik Go znajdziecie także inne klasyki króla horrorów m.in. "Dolores Clairborne" i "Zieloną Milę".

 

Komórka Stephen King

 

Wszystkie wyżej wymienione audiobooki są dostępne w ramach abonamentu Empik Go. Więcej czytelniczych poradników znajdziesz na Empik Pasje w dziale Czytam!