Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Czas trwania
Polecane
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Podcasty o zdrowiu i podróżach

Kategoria ta obejmuje polskie podcasty o zdrowiu, stylu życia oraz podróżach. Są to publikacje dźwiękowe, spośród których wiele zalicza się do popularnych serii, w tym „Zielony Podcast”, „Kręte Ścieżki”, „Bartek Szemraj Strefa Przemian”, „Siła Zdrowia”, „Jaja w Kuchni” „Psychodietetyk Bartosz Janiszewski”, „Tajniki Ameryki”, „Krew Mózg”, „Wyspa Intuicji” czy „Radioklinika”.

Autorami podcastów są pasjonaci i eksperci, np. w dziedzinie dietetyki, sportu, gotowania czy podróży. Do twórców audiobooków z naszego asortymentu zaliczają się m.in. Bartek Szemraj, Łukasz Dmytrowski, Mateusz Kubiak, Krzysztof Rzyman, Marcin Kuc, Kamila Surma czy Magdalena Hajkiewicz. Polecane słuchowiska możesz sprawdzić za pomocą naszej aplikacji do podcastów oraz audiobooków i ebooków - Empik Go.

Podcasty o podróżach

Do wyboru są liczne podcasty podróżnicze. Ich autorzy dzielą się swoimi przeżyciami z wypraw w różne części świata. Podpowiadają oni, w jaki sposób przygotować się do podróży, jakie miejsca odwiedzić, gdzie nocować, jakich spróbować regionalnych przysmaków czy jak nawiązać relację z lokalnymi mieszkańcami. Podcasty podróżnicze mają postać emocjonujących relacji, a niektóre nagrania zawierają dodatkowo efekty dźwiękowe z miejsca wyprawy.

Podcasty o zdrowiu

Nasz asortyment obejmuje również polskie podcasty o zdrowiu. Dzięki ich słuchaniu można dowiedzieć się, jak dbać o odporność, zapobiegać chorobom oraz je leczyć. W kategorii tej znajduje się wiele podcastów o dietach i gotowaniu, których autorzy podpowiadają, w jaki sposób zdrowo i bezpiecznie schudnąć, a następnie utrzymać prawidłową wagę. Do wyboru są także podcasty o medytacji, sporcie, jodze, ziołolecznictwie, zdrowym śnie czy sposobach radzenia sobie ze stresem.

Podcasty o ekologii

Wśród popularnych podcastów znajdują się także nagrania podejmujące tematykę ekologiczną. Przybliżają one zagrożenia związane ze zmianami klimatycznymi, a także metody dbania o środowisko naturalne w swoim codziennym życiu. Można również wybrać podcast o stylu życia eko, np. Zero Waste, Slow Life, weganizmie czy minimalizmie.

Sprawdź, jak wiele ciekawych podcastów znajduje się w naszym asortymencie i wybierz spośród nich tytuł o interesującej cię tematyce.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!