Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Czas trwania
  • więcej
Polecane
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Audiobooki do szkoły podstawowej

W kategorii tej znajdują się audiobooki dla dzieci lektury obowiązkowe i uzupełniające we wszystkich klasach szkoły podstawowej. Są to dźwiękowe wersje książek, które czytają m.in. znani polscy aktorzy i lektorzy, tacy jak Krystyna Czubówna, Artur Barciś, Anna Apostolakis, Kamil Pruban, Wojciech Chorąży, Krzysztof Tyniec, Stanisław Biczysko, Filip Kosior czy Leszek Filipowicz.

Audiobooki – lektury szkolne klasy 1/2/3

Dzieci rozpoczynające naukę w szkole czytają powoli, co może zniechęcać je do długiego siedzenia przy książce. Lektury audiobooki do szkoły podstawowej mogą sprawić, że chętnie będą poznawać fascynujący świat literatury, a przy okazji poszerzać swój zasób słownictwa i rozwijać wyobraźnię. Do wyboru są różne lektury do szkoły podstawowej do słuchania przez najmłodszych uczniów, w tym „Karolcia” Marii Krüger, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” Hugha Loftinga, „Kapelusz Pani Wrony” Danuty Parlak, „Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą” Agnieszki Frączek czy „Dziewczynka z parku” Barbary Kosmowskiej. 

Audiobooki lektury dla dzieci klas 1/2/3 to czytane wiersze, opowiadania, bajki czy baśnie. Zawierają wartościowe morały oraz uwrażliwiają uczniów na ludzką krzywdę, cierpienie oraz niesprawiedliwość.

Audiobooki dla dzieci – lektury dla klasy 4 i 5

Nasz asortyment obejmuje również audiobooki z lekturami dla starszych dzieci, które uczęszczają do klasy czwartej lub piątej szkoły podstawowej. Wśród nich znajdują się obowiązkowe lektury, m.in. „Akademia Pana Kleksa” Jana Brzechwy, „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza, „Przypadki Robinsona Crusoe” Daniela Defoe czy „Szatan z siódmej klasy” Kornela Makuszyńskiego. Jest to literatura opisująca fascynujące przygody, a także ukazująca uczniom różne wartości.

Audiobooki – lektury 6/7/8 klasa

W kategorii tej mieszczą się lektury obowiązkowe w formie audiobooków dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej. Wśród nich znajdują się wymagane lektury na egzamin ósmoklasisty. Są to m.in. następujące pozycje – „Syzyfowe prace” Stefana Żeromskiego, „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa, „Kamienie na szaniec” Aleksandra Kamińskiego czy „Zemsta” Aleksandra Fredry. Lektury mp3 do szkoły podstawowej umożliwiają lepsze zapamiętanie i zrozumienie treści książek, co pozwala uczniom dobrze przygotować się do egzaminu końcowego.

Zapoznaj się z naszym asortymentem audiobooków z lekturami do szkoły podstawowej i znajdź interesujący cię tytuł książki w wersji do słuchania.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!

Audiobooki lektury do szkoły podstawowej – najczęściej zadawane pytania