Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Czas trwania
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Podcasty biznesowe i technologiczne

Kategoria ta gromadzi podcasty biznesowe oraz technologiczne. Są to publikowane w formie regularnych odcinków nagrania dźwiękowe, które pozwalają słuchaczom poszerzyć swoją wiedzę i znaleźć wiele ciekawych inspiracji. Autorami podcastów są doświadczeni menedżerowie, przedsiębiorcy, ekonomiści, marketingowcy, programiści i inni specjaliści, którzy w pasjonujący sposób dzielą się swoją wiedzą. Zaliczają się do nich m.in. Wiktor Doktór, Paweł Orzech, Tomasz Micherda, Adrian Gorzycki, Bartosz Kolanek, Karolina Brzuchalska czy Marek Jankowski.

Podcasty o biznesie

Podcast biznesowy może podejmować różnego rodzaju tematykę związaną z prowadzeniem firmy. Nagrania z tej dziedziny pozwalają dowiedzieć się, jak założyć własną działalność gospodarczą i odnieść sukces na rynku. Autorzy podejmują zagadnienia związane np. z inwestowaniem, księgowością czy zarządzaniem firmowymi finansami. Podcasty o biznesie pomagają także rozwijać umiejętności menadżerskie i interpersonalne. Słuchacz może poznać wskazówki, w jaki sposób skutecznie motywować zespół do pracy, wspierać rozwój pracowników czy rozwiązywać pojawiające się konflikty. Niektóre podcasty biznesowe dotykają również zagadnień marketingu, prawa biznesowego, prowadzenia negocjacji czy samorozwoju.

Podcasty technologiczne

W kategorii tej można również znaleźć niejeden ciekawy podcast o technologii. Są to publikacje dźwiękowe, których autorzy dzielą się najnowszymi nowinkami, m.in. z dziedziny informatyki, programowania, analizy danych czy automatyzacji biznesu. Sporą popularnością cieszą się również podcasty o cyberbezpieczeństwie, które pomagają zabezpieczyć się przed atakami hakerów, wirusami, phishingiem czy wyciekiem poufnych danych osobowych. Podcasty technologiczne omawiają kwestię wpływu innowacji na codzienne życie człowieka – zarówno obecnie, jak i w przyszłości.

Sprawdź  wiele interesujących podcastów biznesowych i technologicznych znajdujących się w naszym asortymencie. Wybierz spośród nich nagranie, które najbardziej zwróci twoją uwagę.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!