Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki do nauki języków obcych

Audiobooki i ebooki do nauki języków obcych to poręczne, mobilne, wygodne oraz efektywne rozwiązania, które pomagają w opanowaniu nieznanej mowy. W naszej ofercie znajdują się: 

Ebooki do nauki języka angielskiego i niemieckiego 

W ofercie sklepu znajdują się poziomowane pozycje pomagające przyswoić nieznany wcześniej język. Zaliczają się do nich np. ebooki do nauki języka angielskiego i ebooki do nauki języka niemieckiego na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym (A1, A2, B1, B2, C1, C2). W skład asortymentu zaliczają się również m.in. fiszki, rozmówki, wydania dwujęzyczne, opracowania gramatyczne, samouczki i specjalistyczne wydania, pozwalające rozwijać np. język angielski używany w biznesie lub podczas rozmowy o pracę. 

W gamie produktowej znajdują się również książki pozwalające uczyć się obcej mowy od zupełnych podstaw. Ebooki do nauki języka niemieckiego od poziomu A0 pozwolą rozpocząć naukę osobom, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tym językiem. 

Zarówno język angielski, jak i niemiecki pochodzą z grupy języków germańskich, dlatego — choć z pozoru wydawałoby się, że brzmią zupełnie inaczej — to można znaleźć między nimi sporo podobieństw. Dlatego nauka tych dwóch języków jest często naturalnym wyborem wielu poliglotów. 

Ebooki do nauki języka rosyjskiego, francuskiego i hiszpańskiego 

Język rosyjski, francuski i hiszpański stanowią jedne z najczęściej używanych języków na świecie. Ich opanowanie pozwala na swobodną komunikację w wielu krajach. W naszej ofercie znajdują się opracowania skupiające się na formach gramatycznych oraz słownictwie. Nie brakuje również kursów do odsłuchiwania, powtarzania oraz tych, ułatwiających naukę dzieciom. 

W naszej kategorii znajdziesz umożliwiające skuteczną naukę języków audiobooki oraz ebooki. Słowniki, repetytoria, podzielone ze względu na poziom oraz wiek odbiorcy kursy stanowią część naszego bogatego asortymentu.

Rozejrzyj się w nim i wybierze kurs dla siebie!  Sprawdź również nasz szeroki wybór czytników e-booków dostępnych w atrakcyjnych cenach!

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!