Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki do nauki języka angielskiego

Ebooki do nauki języka angielskiego są chętnie wykorzystywane przez osoby, które cenią sobie efektywne dysponowanie czasem i przeznaczanie każdej wolnej chwili na rozwijanie swoich kompetencji językowych. Przygotowaliśmy więc tytuły, które w sposób kompleksowy wspierają naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, w obszarze słownictwa, gramatyki, konwersacji oraz umiejętności pisania i czytania. Poza nimi odnajdziesz tu liczne ebooki po angielsku, będące często klasykami światowej literatury, które w wydaniu dwujęzycznym, w praktyczny sposób wspierają naukę języka obcego.

Najlepsze ebooki do nauki języka angielskiego

Nasza propozycja to klasyczne, sprawdzone tytuły ebooków do nauki języka angielskiego, wśród których znajdziesz całościowe, zwarte kursy, opracowania dotyczące gramatyki, słownictwa i idiomów, repetytoria leksykalno-tematyczne, samouczki oraz słowniki. Ebooki w naszej ofercie skierowane są do wszystkich grup wiekowych oraz osób na różnym poziomie zaawansowania. W części z oferowanych przez nas tytułów, oprócz klasycznych form nauczania, takich jak omówienie tematu i praktyczne ćwiczenia, wykorzystano także mniej standardowe metody takie jak nauka przez skojarzenia i humor. W naszej ofercie odnajdziesz także uniwersalne rozmówki oraz konwersacje wspierające w takich sytuacjach jak wizyta u lekarza czy rozmowa kwalifikacyjna. Nie mogło tu także zabraknąć ebooków do języka angielskiego w wydaniu biznesowym oraz opracowań skierowanych do uczniów przygotowujących się do matury z języka angielskiego.

Ebooki po angielsku

W naszej propozycji ebooków po angielsku dużo miejsca zajmują także dzieła literatury światowej, takich autorów jak Scott F. Fitzgerald, Edgar Allan Poe, Mark Twain, Hans Christian Andersen, George Orwell oraz wielu innych. Ich najbardziej znane utwory w wydaniu dwujęzycznym pozwalają nie tylko na prawdziwą ucztę literacką, ale także skuteczne rozwijanie słownictwa, umiejętności czytania, znajomości struktur językowych oraz innych kompetencji w zakresie języka angielskiego.

Sprawdź jakie ebooki do nauki języka angielskiego znajdziesz na tej stronie i wybierz te tytuły, które pomogą szybciej opanować ten język obcy.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!