Gramatyka języka koreańskiego z ćwiczeniami. Część 1. Tom 1 (ebook)

Oferta empik.com : 32,20 zł

32,20 zł
Produkt cyfrowy
Opłać i pobierz
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

Akademicki podręcznik do nauki języka koreańskiego z praktycznymi ćwiczeniami, zaopatrzony w komentarze i słowniczki, przeznaczony dla studiujących koreanistykę bądź uczących się języka koreańskiego na poziomie uniwersyteckim. Materiał językowy, na którym opiera się wykład systemu gramatycznego koreańszczyzny, ilustruje reguły użycia form gramatycznych i wyrażeń, kategorii gramatycznych oraz schematów składniowych. 3 tom w ramach serii „Coreana Varsoviensia”.

"Oddajemy do rąk Czytelnika pierwszy tom pierwszej części ""Gramatyki języka koreańskiego z ćwiczeniami"". ""Gramatyka…"" przeznaczona jest dla studentów, którzy poznają język koreański na uniwersyteckich studiach koreanistycznych, jako kompendium pogłębionej i usystematyzowanej wiedzy gramatycznej, wyposażone w niezbędny i zarazem obszerny zasób ćwiczeń praktycznych. Niezależnie od jego akademickiego charakteru publikacja ta może też być wykorzystywana przez wszystkich zainteresowanych poznaniem języka koreańskiego jako pomoc przy pracy własnej bądź jako dodatkowy podręcznik służący utrwaleniu materiału gramatycznego.

Z oczywistych powodów ""Gramatyka…"" nie może zastąpić praktycznego kursu mówionego języka koreańskiego, nastawionego na opanowanie zasad i reguł konwersacji oraz sprawności komunikacyjnej w bezpośrednich kontaktach z rodzimymi użytkownikami koreańszczyzny. Materiał językowy, na którym opiera się wykład koreańskiego systemu gramatycznego, ma ilustrować reguły użycia form gramatycznych i wyrażeń, kategorii gramatycznych i schematów […].

Ważną cechą ""Gramatyki…"" jest też jej bardziej propedeutycznie nastawiony wywód, dostosowany do poziomu wiedzy i oczekiwań czytelników na początkującym poziomie poznawania języka. Pierwszy tom podręcznika obejmuje swoim zakresem program nauczania I roku studiów koreanistycznych realizowany od wielu lat na Uniwersytecie Warszawskim."
Ze Wstępu Anny Paradowskiej

Tytuł: Gramatyka języka koreańskiego z ćwiczeniami. Część 1. Tom 1
Autor: Paradowska Anna
Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 677
Data premiery: 2022-02-03
Rok wydania: 2022
Format: PDF
UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 41585344
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego