Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Format
Autor
  • więcej
Seria
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki do nauki języka francuskiego

Ebooki do nauki języka francuskiego to zbiór praktycznych opracowań, których celem jest skuteczne wsparcie w procesie nauki tego języka obcego. Sama forma ebooka, wgranego np. na smartfon, daje możliwość efektywnego wykorzystania każdej wolnej chwili na to by rozwijać swoje kompetencje językowe. W naszej ofercie ebooków do francuskiego znajdziesz tytuły poświęcone m.in. słownictwu i gramatyce, kompleksowe kursy dla osób o różnym stopniu zaawansowania, klasyczne rozmówki, a także dzieła światowej literatury w wydaniu francusko-polskim.

Ebooki do nauki francuskiego

Ebooki do nauki języka francuskiego mają za zadanie efektywne wsparcie w rozwoju znajomości języka, na którą składają się mówienie, rozumienie ze słuchu oraz pisanie i czytanie. Z tego względu znajdziesz tu całościowe kursy z języka francuskiego dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, opracowania dotyczące francuskiej gramatyki wraz z ćwiczeniami rozwijającymi umiejętność jej stosowania, a także publikacje, których studiowanie znacząco poszerza zasób słownictwa. Poza nimi oferujemy klasyczne słowniki oraz repetytoria. Nie mogło tu także zabraknąć rozmówek, które mogą okazać się dużą pomocą zarówno podczas wakacyjnych podróży, jak i bardziej praktycznych sytuacji takich jak wizyta u mechanika czy lekarza.

Ebooki po francusku

Czytanie książek w języku obcym jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów nauki tego języka. Z tego względu, w naszej propozycje znalazły się dzieła światowej literatury, takich autorów jak m.in. Juliusz Verne czy Honoré  de Balzac. Dwujęzyczne wydania ich powieści pomagają w łatwym i skutecznym przyswajaniu nowego słownictwa, poznawaniu struktur językowych charakterystycznych dla języka francuskiego oraz idiomów. Ich czytanie pozwala także na utrwalenie poznanych zasad gramatycznych i obycie się z ich praktycznym zastosowaniem.

Sprawdź naszą ofertę ebooków do nauki języka francuskiego i wybierz z niej te tytuły, które pozwolą na szybki rozwój twoich umiejętności w tym zakresie.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!