Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Technologia
Sponsorowane
Końcówki do szczoteczki Oral-B iO Ultimative 6 szt. kolor czarny
Końcówki do szczoteczki Oral-B iO Ultimative 6 szt. kolor czarny 208,45 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Morele Finansujący reklamę: Morele
12X Końcówki Do Szczoteczki Oral-B Dzieci Vitality + Wyciskacz Dzieci + Oslonka + 8 Wykałaczek
12X Końcówki Do Szczoteczki Oral-B Dzieci Vitality + Wyciskacz Dzieci + Oslonka + 8 Wykałaczek 43,98 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: ZAPP-MED Finansujący reklamę: ZAPP-MED
3X Końcówki Oral-B Star Wars Dla Dzieci Braun
3X Końcówki Oral-B Star Wars Dla Dzieci Braun 57,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: ZAPP-MED Finansujący reklamę: ZAPP-MED

Końcówki do szczoteczek elektrycznych

Elektryczne szczoteczki do zębów to podstawa nowoczesnej higieny jamy ustnej. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór końcówek do szczoteczek. Oferujemy markowe i uniwersalne końcówki do szczoteczek sonicznych oraz obrotowych, do szczoteczek Oral-B, Philips Sonicare, Vitammy, Panasonic i wielu innych.

Końcówki do szczoteczek do zębów

Końcówki do szczoteczek elektrycznych należy regularnie wymieniać. W naszym sklepie można kupić pojedyncze końcówki do szczoteczek sonicznych i elektrycznych szczoteczek obrotowych, a także całe zestawy, które są bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Markowe końcówki do szczoteczek elektrycznych pasują do określonego modelu szczoteczki, dlatego przed zakupem warto dokładnie to sprawdzić. 

Uniwersalne końcówki do szczoteczek sonicznych

Osoby preferujące prostotę i ekonomiczne rozwiązania mogą wybrać uniwersalne końcówki do szczoteczek sonicznych lub tańsze zamienniki do szczoteczek obrotowych. Takie końcówki pasują do wielu modeli, co bardzo ułatwia dobór produktu.

Końcówki do irygatorów jamy ustnej

Irygatory jamy ustnej coraz częściej zastępują nici dentystyczne, ponieważ pozwalają dokładnie oczyścić przestrzenie międzyzębowe i szczeliny pod aparatami ortodontycznymi. Oferujemy końcówki do irygatorów najpopularniejszych marek: Panasonic, Oral-B, Philips, Seyso, Aqua Jet i wielu innych modeli.

Jeśli chcesz kupić końcówki do swojej szczoteczki elektrycznej, przejrzyj naszą ofertę! Znajdziesz to końcówki do szczoteczek sonicznych, końcówki do szczoteczek obrotowych, końcówki uniwersalne i markowe, a także specjalne końcówki do irygatorów jamy ustnej. Jeśli jeszcze nie masz szczoteczki elektrycznej, przejrzyj naszą ofertę najlepszych elektrycznych szczoteczek do zębów!

więcej