Panasonic

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Panasonic

Panasonic to marka japońskiego koncernu Panasonic Corporation, jednego z największych na świecie producentów elektroniki użytkowej dystrybuowanej na rynek amerykański oraz europejski. Firma została założona w 1918 roku przez japońskiego przedsiębiorcę Kōnosuke Matsushitę. W pierwszym etapie rozwoju firmę tworzyły zaledwie 3 osoby. Potem przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę, a w 1986 otworzono oficjalną siedzibę Panasonic w Moskwie.

Obecnie Panasonic ma swoje biuro w Holandii i zatrudnia ponad 300 tysięcy osób. Innowacyjne produkty firmy cieszą się ogromnym zainteresowaniem użytkowników w wielu krajach świata.

Oferta Panasonic

Marka Panasonic specjalizuje się przede wszystkim w produkcji kamer, aparatów fotograficznych, telewizorów, sprzętu hi-fi, odtwarzaczy audio, a także urządzeń gospodarstwa domowego takich, jak lodówki, pralki, mikrofale, suszarki i elektryczne szczoteczki do zębów.

Oferta marki liczy ponad 15 tysięcy produktów. Wśród najbardziej rozpoznawalnych linii produktowych Panasonic można wyróżnić m.in. aparaty fotograficzne Lumix produkowane od 2001 r. Sprzęty dostępne w różnych kolorach: czarnym, białym, niebieskim i czerwonym. Można wybrać zarówno tańsze, jak i droższe modele o innym zaawansowaniu technologicznym. Aparaty kompaktowe, zwane także kieszonkowymi, cechują się ergonomiczną i kompaktową budową oraz prostą obsługą. Zwykle mają niewymienny obiektyw, który może być dostępny w różnych wariantach wielkości matrycy. Niektóre swoim wyglądem przypominają lustrzanki stanowiąc dla nich mniejszą i wygodną alternatywę. Dostępne są także modele wodoodporne lub wstrząsoodporne, a także Lumixy wysokiej klasy z superzoomem i możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości HD.

Telewizory Viera to drugi popularny produkt koncernu Panasonic. Cechują się. Technologia Smart Viera łączy w sobie zalety telewizji konwencjonalnej i internetowej. Zapewnia użytkownikom szybki i prosty dostęp do stron internetowych, serwisów społecznościowych i ulubionych aplikacji. Najnowocześniejsze modele Panasonic Viera umożliwiają także dostosowywanie ekranu głównego do własnych preferencji i umieszczanie na nim do jedenastu ulubionych aplikacji lub funkcji.

Panasonic to także szeroki wybór akcesoriów takich, jak baterie i akumulatory nowej generacji. Mogą być one wykorzystywane do zasilania urządzeń typu piloty, wagi lub zegary o niskim poborze mocy, ale wymagających długotrwałego zasilania. Baterie Panasonic są zachowują długą żywotność i mogą być przechowywane nawet do 7 lat nie tracąc na jakości.

więcej