Philips Sonicare - Szczoteczki i końcówki

Filtruj
Kategorie
Kategoria
Polecane
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Philips - Szczoteczki i końcówki

W kategorii tej znajdują się szczoteczki soniczne do zębów Philips, a także kompatybilne z nimi wymienne końcówki. Do wyboru są modele z różnych serii, w tym Sonicare ProtectiveClean, Sonicare DiamondClean, Sonicare Let's start, Sonicare CleanCare, Sonicare CleanCare+, Sonicare 2 Series Gum Health czy szczoteczka soniczna Philips Sonicare For Kids dla dzieci.

Philips – szczoteczki soniczne, które czyszczą i wybielają zęby

Elektryczne szczoteczki soniczne czyszczą zęby znacznie dokładniej niż zwykłe szczoteczki manualne. Pozwalają skutecznie usuwać płytkę nazębną, a także oczyszczać zęby z osadów i przebarwień. Mogą być używane przez osoby z aparatami ortodontycznymi, a także lakierem czy koronami na zębach.

Działanie sonicznych szczoteczek opiera się na wytwarzaniu mikrobąbelków w wyniku połączenia pasty i śliny. Docierają one do trudno dostępnych miejsc jamy ustnej, w tym do przestrzeni międzyzębowych oraz linii dziąseł. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare jest w stanie obracać się z częstotliwością nawet do 62 000 ruchów na minutę.

Szczoteczki soniczne do zębów Philips mają wiele przydatnych funkcji. Użytkownik może przyzwyczaić się do szczotkowania, korzystając z programu stopniowego zwiększania mocy lub trybu delikatnego, zalecanego zwłaszcza osobom mającym problemy z dziąsłami. Przydatny jest również czujnik nacisku, który poprzez wydanie pulsującego dźwięku informuje o zbyt mocnym szczotkowaniu.

Soniczne szczoteczki Philips sygnalizują także odpowiedni czas mycia – automatycznie wyłączają się po 2 minutach, a po każdych 30 sekundach sygnał dźwiękowy informuje o konieczności rozpoczęcia czyszczenia kolejnej części jamy ustnej.

Końcówki do szczoteczki sonicznej Philips Sonicare

W naszym asortymencie można także znaleźć końcówki do szczoteczki sonicznej Philips Sonicare, które są kompatybilne z różnymi urządzeniami z tej serii. Końcówki te cechują się szerokim zakresem ruchu włosia i elastycznymi brzegami. Są także odpowiednio zakrzywione, co ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Końcówki do szczoteczek sonicznych powinno się wymieniać co 3 miesiące.

Zapoznaj się dokładniej z naszą ofertą szczoteczek sonicznych Philips i wybierz model, który pozwoli ci zadbać o zdrowe i czyste zęby.

więcej