promo banner
Końcówki CleanMaximiser Końcówki do szczoteczek Oral-b iO Dzień Szczoteczki soniczne do zębów Oral-B Szczoteczki i końcówki Oral-B w promocji Końcówki Oral-B Irygatory


Oral-B

Oral-B to amerykańska marka, założona już w 1950 r. przez Dr. Roberta Hutsona, kalifornijskiego periodontologa. Zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów do higieny jamy ustnej. Od 2006 marka należy do Procter & Gamble, czyli jednego z największych przedsiębiorstw świata, które jest grupą kapitałową zrzeszającą głównie firmy zajmujące się wytwarzaniem kosmetyków i różnego rodzaju środków higieny osobistej.

Codzienna higiena jamy ustnej

W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór produktów do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Szczoteczki Oral-B od czasu opatentowania w latach 50. XX w., przeszły znaczną rekonstrukcję. Dzisiaj firma produkuje nie tylko szczoteczki manualne, lecz także elektryczne, stosując coraz bardziej zaawansowane technologie. Dostępne są między innymi dobrze znane szczoteczki z okrągłymi główkami i mechanizmem rotacyjnym oraz nowoczesne szczoteczki soniczne Oral-B.

Oprócz szczoteczek do zębów Oral-B oferuje szeroki wybór kosmetyków i pobocznych akcesoriów do higieny jamy ustnej. Są to między innymi przybory odpowiadające różnym potrzebom zębów i dziąseł, nici dentystyczne oraz specjalistyczne pasty do zębów. Poza tym w rozmaitych wersjach są dostępne końcówki do szczoteczek Oral-B, zróżnicowane ze względu na typ szczoteczki, wrażliwość dziąseł i potrzeby konsumentów. Istnieje nawet możliwość wyboru rodzinnej szczoteczki do zębów – wystarczy kupić jeden egzemplarz urządzenia i osobne końcówki Oral-B dla każdego domownika.

Inteligentna pielęgnacja

W latach 80. firma Oral-B podjęła współpracę z przedsiębiorstwem Braun, w wyniku której zaczęła produkować szczoteczki elektryczne pod swoim logo. Innowacyjne rozwiązanie zostało bardzo dobrze przyjęte i do dzisiaj produkty marki są rekomendowane przez dentystów na całym świecie. Zaawansowane technologicznie szczoteczki elektryczne Oral-B są wyposażone w inteligentne czujniki, dzięki którym łączą się z aplikacją Oral-B na telefon, która między innymi mierzy czas czyszczenia zębów, i pomaga prowadzić analizę higieny jamy ustnej.

Urządzenia specjalnie dla dzieci

Produkty sygnowane przez Oral-B nadają się do pielęgnacji zębów i dziąseł zarówno u dorosłych, jak i najmłodszych członków rodziny. Szczoteczki dla dzieci Oral-B są wyposażone w odpowiednio miękkie włókna i niewielkie główki, dzięki którym dzieci mogą wygodnie z nich korzystać. Współpraca z takimi wytwórniami filmowymi jak Marvel czy Disney owocuje kolorowymi, interesującymi ozdobami, które zachęcają młodych ludzi do regularnego szczotkowania.

więcej