Electrolux

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Electrolux

Electrolux to popularna marka produkująca artykuły gospodarstwa domowego. Pochodzi ze Szwecji, gdzie w 1919 roku powstała poprzez fuzję dwóch przedsiębiorstw: Lux AB o ugruntowanej na rynku pozycji oraz Elektromekaniska AB, czyli młodszej firmy założonej przez byłego sprzedawcę odkurzaczy. Jej początki są zatem ściśle związane z produkcją tych urządzeń. Co ciekawe, sprzęty te zyskały w Polsce tak dużą popularność, że fonetycznie zapisana nazwa szwedzkiej marki (elektroluks) stała się synonimem słowa odkurzacz.

Dziś firma produkuje także AGD innego przeznaczenia – od mobilnych urządzeń takich jak żelazka i klimatyzatory, po duże i stacjonarne sprzęty, m.in. pralki, suszarki, piekarniki i lodówki. To znane na całym świecie szwedzkie przedsiębiorstwo posiada fabryki zlokalizowane w kilku krajach, w tym także w Polsce (w Świdnicy, Oławie oraz Zabrzu).

Sprzątanie przy pomocy odkurzacza Electrolux

Flagowy sprzęt marki, czyli odkurzacz Electrolux, występuje w kilku wariantach. W ofercie można znaleźć m.in. urządzenia pionowe i workowe. Pierwszy model posiada akumulator, który wytrzymuje nawet do 4 godzin ciągłej pracy. Do wszystkich odkurzaczy dołączono dodatkowe akcesoria, takie jak elektro- i turboszczotki.

Klientów ceniących nowoczesne rozwiązania zainteresuje z pewnością funkcja, w którą zostały wyposażone niektóre modele Electrolux Ultrasilencer. Silent Air Technology sprawia, że mechanizm jest niemal niesłyszalny przy zachowaniu pełnej wydajności podczas odkurzania.

Dbałość o ubrania dzięki pralce i suszarce Electrolux

W ofercie marki znajdują się również nowoczesne pralki Electrolux. Urządzenia te wyróżnia szereg ułatwiających użytkowanie funkcji, takich jak zabezpieczenie przed zalaniem oraz opóźniony start. Posiadają ponadto dużą liczbę programów przeznaczonych do prania różnego rodzaju tkanin, w tym delikatnej wełny i jedwabiu.

Popularnością cieszą się także produkowane przez szwedzką firmę suszarki bębnowe. Dzięki innowacyjnym technologiom sprzęty te dbają o ubrania, zapobiegając kurczeniu się tkanin i utracie fasonu. Zarówno pralka, jak i suszarka Electrolux cechują się wysoką klasą energetyczną oznaczającą niskie zużycie prądu, co pozwala ograniczyć rachunki za energię elektryczną.

Firma wciela w życie skandynawskie ideały i promuje życie w harmonii z naturą. Marka jakiś czas temu postawiła przed sobą cel, jakim jest dbanie o równowagę ekologiczną podczas produkcji AGD. Electrolux tworzy produkty i rozwiązania, które umożliwiają konsumentom bardziej zrównoważone życie i oszczędzanie energii, wody i zasobów naturalnych planety.

więcej