Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Materiał
  • więcej
Sponsorowane
Termometr Kuchenny Z Sondą Do Mięsa Pieczenia Gotowania Precyzyjny
Termometr Kuchenny Z Sondą Do Mięsa Pieczenia Gotowania Precyzyjny 19,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Nice Stuff Finansujący reklamę: Nice Stuff
Termometr elektroniczny do mięsa wędzarni 200°C kuchenny cyfrowy LCD sonda
Termometr elektroniczny do mięsa wędzarni 200°C kuchenny cyfrowy LCD sonda 50,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Nice Stuff Finansujący reklamę: Nice Stuff
Termometr kuchenny z sondą elektroniczny do mięsa
Termometr kuchenny z sondą elektroniczny do mięsa 50,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Nice Stuff Finansujący reklamę: Nice Stuff

Termometry kuchenne

Termometry kuchenne to jedna z grup niezwykle przydatnych akcesoriów do przygotowywania posiłków oraz napojów. Ułatwiają określenie czy olej jest wystarczająco rozgrzany, mięso właściwie wypieczone, a woda do przygotowania yerba mate przestygła do poziomu optymalnej temperatury parzenia suszu. W tej kategorii zebraliśmy termometry do żywności każdego typu, od tradycyjnych modeli z sondą, po nowoczesne bezdotykowe. Oferujemy produkty cenionych producentów takich jak Vaggan, Tadar, Profi Cook oraz Hertz.

Klasyczne termometry do żywności z sondą

W naszym asortymencie można znaleźć między innymi termometr spożywczy z sondą, którego metoda odczytu temperatury gwarantuje bardzo wysoką dokładność. Charakterystyczna iglica wbijana w potrawę lub umieszczana w naczyniu z płynem jest wykonana ze stali nierdzewnej, która nagrzewa się do poziomu ciepła uzyskanego przez danie i pokazuje ją na niewielkim wyświetlaczu. Na tej podstawie można łatwo i szybko ocenić czy mięso lub warzywa wymagają jeszcze smażenia albo pieczenia.

Termometr cyfrowy do żywności występuje także w wersji z sondą przedłużaną kablem, której element pomiarowy oddziela od wyświetlacza stosunkowo długi przewód. Dzięki temu zyskuje zdecydowanie większy zasięg działania; nie trzeba mocno zbliżać się do potrawy, by sprawdzić jej temperaturę, co zmniejsza ryzyko poparzenia skóry.

Oba modele dostępne w naszej ofercie, zarówno te na kablu, jak i z samym szpikulcem, charakteryzują się wysoką precyzją pomiaru oraz kompaktowym rozmiarem. Mogą być zatem z powodzeniem przechowywane w kuchennej szufladzie. Niektóre produkty, informują sygnałem dźwiękowym o osiągnięciu przez potrawę pożądanej temperatury bądź upłynięciu zadeklarowanego czasu.

Minimalistyczne termometry kuchenne do piekarników

Gdy piekarnik nie jest wyposażony w wyświetlacz oraz funkcję wskazywania osiągniętej temperatury, to pozostaje zaufanie, że po nastawieniu go na 200℃ urządzenie przez większość czasu będzie pracowało właśnie na tym poziomie ciepła. Jak jednak powszechnie wiadomo, piekarniki co jakiś czas tracą nieco temperaturę i ponownie podnoszą ją do oczekiwanego poziomu. Niewykryte nierówności mogą niestety negatywnie wpłynąć na jakość wypieku.

W takiej sytuacji z rozwiązaniem przychodzi dostępny w naszym asortymencie termometr do piekarnika. To praktyczne urządzenie nie wymaga dostępu do prądu ani trzymania w dłoni, a pomiarów dokonuje na bieżąco przez cały czas pieczenia dań lub deserów. Wystarczy zawiesić go lub postawić na blaszce albo ruszcie, by ten informował wskazówką obracającą się po tarczy o aktualnie osiągniętym poziomie ciepła. Taki gadżet może być też wykorzystywany do grilla albo wędzarni; dzięki specjalnej powłoce niestraszne są mu wysokie temperatury. Oferujemy modele skutecznie mierzące temperaturę nawet do 300℃.

Nowoczesne termometry elektroniczne do żywności

Termometr elektroniczny do żywności to praktyczne rozwiązanie, które znacznie ułatwia odczytywanie temperatury. Ta jest bowiem wskazywana na wyświetlaczu jako konkretna wartość numeryczna. Dostępne u nas modele elektryczne to między innymi termometry do żywności z sondą, jak i urządzenia bezdotykowe do pomiaru temperatury w lodówce, zamrażarce albo samej kuchni.

Proponujemy między innymi modele z wyświetlaczami o wymiarach sięgających 4-5 cm średnicy, co w przypadku tak kompaktowych urządzeń jest bardzo dobrym wynikiem. Zależnie od przeznaczenia, mogą mierzyć temperaturę od -20℃ albo od zera i sięgać nawet 300℃. Zdecydowana większość termometrów elektrycznych spożywczych, które można znaleźć w naszym asortymencie, jest wyposażona w praktyczny timer generujący sygnał dźwiękowy po osiągnięciu przez potrawę bądź płyn pożądanej temperatury.

Najbardziej zaawansowane technologicznie spośród oferowanych przez nas urządzeń tego typu są bezdotykowe termometry ze wskaźnikiem laserowym. Po wycelowaniu w obiekt, a zatem mięso, zapiekankę, bataty czy mleko w garnuszku, po chwili wskazują na wyświetlaczu osiągniętą przez nie temperaturę. To też najbardziej wszechstronne modele, nadają się bowiem do użytku zarówno z mrożonkami, jak i daniami gorącymi; zakres pomiaru temperatur może sięgać nawet od -30 do +400℃.

więcej

Termometry kuchenne – najczęściej zadawane pytania