Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Kolor
Moc urządzenia
Sponsorowane
Maszyna do popcornu ROYAL CATERING RCPC-16E
Maszyna do popcornu ROYAL CATERING RCPC-16E 2030,11 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: LuksusowyDom Finansujący reklamę: LuksusowyDom

Urządzenia do popcornu

Maszyna do popcornu to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów na przygotowanie prażonej kukurydzy w domu. Wykorzystanie technologii cyrkulacji gorącego powietrza skraca czas przygotowania przekąski nawet do 2 minut. W naszej ofercie znajdują się proste, domowe urządzenia do popcornu.

Urządzenia do popcornu z naszej oferty

Urządzenie do popcornu przygotowuje prażoną kukurydzą bez wykorzystania oleju. Domowa maszynka z naszej oferty jest urządzeniem w pełni zautomatyzowanym, co znacznie ułatwia proces przygotowywania prażonej kukurydzy nawet w 2-3 minuty.

Sprzęt z naszej oferty wyróżnia się intuicyjnym sterowaniem. Wystarczy wsypać ziarna do specjalnego pojemnika i zaczekać na przygotowanie świeżego popcornu. Na koniec wystarczy umyć maszynę. Osłonki i miarki na kukurydzę nadaje się do mycia w zmywarce.

Szeroki wybór maszynek do popcornu

Domowe urządzenia do popcornu nawiązują stylistyką do maszyn spotykanych w kinach lub na festynach. Wykorzystanie czerwonego koloru lub design nawiązujący do wozów z popcornem wywołują przyjemne skojarzenia, zwłaszcza u dzieci. Urządzenia do popcornu z naszej oferty mają różne rozmiary, wygląd i zasady działania.

Maszyny dostępne w naszej ofercie nadają się na każdą okazję – niektóre przypominają miniaturowe automaty, inne piłkę do gry. W naszej ofercie znajdują się produkty takich firm jak Łucznik, Camry oraz Esperanza.

Jeśli jesteś fanem prażonej kukurydzy, koniecznie musisz sprawdzić naszą ofertę. Zobacz urządzenia do popcornu w naszym sklepie.

więcej