Filtruj
Kategorie
Kategoria
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Oclean

Oclean to marka specjalizująca się w produkcji szczoteczek i artykułów do higieny jamy ustnej, należąca do chińskiego koncernu Xiaomi - uznanego wytwórcy smartfonów oraz elektroniki użytkowej. Marka posiada w swojej ofercie kilka różnych modeli szczoteczek elektrycznych, szczoteczek sonicznych, a także irygatorów do zębów, sterylizatory i końcówki czyszczące. 

Szczoteczka elektryczna Oclean wyróżnia się bardzo atrakcyjnym i nowoczesnym designem oraz zaawansowaniem technologicznym, które odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Szczoteczki elektryczne Oclean

Nowoczesne modele szczoteczek elektrycznych i sonicznych marki Oclean zostały wyposażone w ekran dotykowy, który umożliwia sprawdzenie stanu naładowania baterii lub wybranie trybu pracy urządzenia dostosowanego do aktualnych potrzeb. 

Szczoteczka soniczna Oclean oferuje kilka lub kilkanaście różnych programów czyszczenia jamy ustnej takich, jak standardowe mycie, wybielanie, delikatne mycie, masaż dziąseł lub czyszczenie przy aparatach ortodontycznych. W dodatku szczoteczki Oclean mogą posiadać aż 32 różne intensywności mycia, a ich bateria starcza na okres od 30 do 180 dni regularnego mycia bez konieczności ładowania.

Dodatkowo każdą szczoteczkę elektryczną lub soniczną Oclean można zsynchronizować z dedykowaną aplikacją na urządzenia mobilne, która łączy się z urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth. Rejestruje ona historię szczotkowania oraz wyświetla wyniki postępów poczynionych w wybranych programach pielęgnacji zębów.

Funkcja taka, jak timer informuje o tym, kiedy można przejść do kolejnego obszaru czyszczenia jamy ustnej lub, że czas szczotkowania dobiegł końca. Możliwość wymiany końcówek zaprojektowanych w 3D pozwala korzystać z urządzenia przez wiele lat. 

Szczoteczki marki Oclean mają pozytywną rekomendację Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, które wspiera edukację w zakresie profilaktyki zdrowia i higieny jamy ustnej.

Zapoznaj się z naszą ofertą szczoteczek elektrycznych i szczoteczek sonicznych Oclean i wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

więcej