SodaStream

Filtruj
Kategorie
Polecane
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

SodaStream

Izraelska marka SodaStream to uznany, międzynarodowy koncern zajmujący się produkcją urządzeń do gazowania napojów. Firma powstała w 1903 roku w Wielkiej Brytanii i wówczas należała do koncernu Cadbury Schweppes. Obecnie siedziba SodaStream zlokalizowana jest w mieście Lod w Izraelu. Od 2007 roku funkcję prezesa zarządu marki pełni Daniel Birnbaum, dzięki któremu firma odniosła sukces na całym świecie. W 2018 roku marka SodaStream została wykupiona przez amerykański koncern PepsiCo.

Saturatory SodaStream 

Systemy do wody SodaStream to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające gazowanie napojów w domowych warunkach. Zestaw zawiera nowoczesne urządzenie, które nasyca wodę dwutlenkiem węgla za pomocą nabojów z gazem CO2. Wodę wlewa się do specjalnej butelki, którą mocuje się w saturatorze. Po naciśnięciu przycisku momentalnie rozpoczyna się proces bąbelkowania i po chwili woda gazowana jest gotowa do spożycia. Saturator do wody SodaStream jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze oraz umożliwia dopasowanie poziomu nagazowania wody do swoich upodobań. Dzięki trzystopniowej regulacji można stworzyć wodę lekko, średnio lub mocno gazowaną. Ekspresy SodaStream oraz butelki wielorazowego użytku bez BPA to także ukłon w stronę ekologii, pozwalający ograniczyć zużycie plastikowych butelek, które zanieczyszczają środowisko naturalne. Dostępne są różne modele i kolory saturatorów i butelek, dzięki czemu można dopasować sprzęt do swojego gustu i aranżacji wnętrza. Dodatkowe akcesoria, takie jak butelki różnej pojemności oraz naboje z gazem CO2 dostępne są w stałej sprzedaży. 

Koncentraty napojów SodaStream 

Producent syfonów posiada także w swoim asortymencie koncentraty umożliwiające własnoręczne przygotowanie popularnych napojów takich, jak Pepsi, Mirinda lub 7Up oraz innych owocowych napojów gazowanych. Dzięki syropom do wody SodaStream, można cieszyć się smakiem ulubionego picia bez dźwigania ciężkich butelek i bez wychodzenia z domu. Jedno opakowanie koncentratu o pojemności 440 ml wystarczy do przygotowania aż 9 l napoju. Wystarczy napełnić butelkę SodaStream wodą, nacisnąć przycisk i odczekać chwilę, aż woda napełni się bąbelkami. Następnie należy wlać do wody niewielką ilość wybranego koncentratu, wstrząsnąć butelką i gotowe. Marka SodaStream oferuje szeroki wybór rozmaitych smaków swoich koncentratów. Domowa lemoniada, napój o smaku mango, pomarańczy, grejpfruta lub wiśni, dzięki produktom SodaStream, mogą być na wyciągnięcie ręki i dostępne bez wychodzenia z domu. 

więcej

SodaStream - najczęściej zadawane pytania