Marka: stifflex usuń

Zadruk: kratka usuń

Notesy

Notatniki mogą mieć różną liczbę kartek, od kilkudziesięciu do kilkuset, które chroni miękka lub sztywna okładka. Mają najczęściej rozmiary A4 lub A5. Notesy są lekkie, poręczne i wygodne w użyciu. Strony mogą być szyte, klejone, czy mocowane za pomocą spirali. Producenci oferują notesy zeszytowe, książkowe, a także zamykane na zapięcie lub na gumkę. Strony mogą być czyste (bez nadruku), w linie, kratkę, czy w kropki. Do niektórych produktów dołączane są różne dodatki, najczęściej długopis i wstążka pełniąca funkcję zakładki.

Notatniki z ciekawymi okładkami

Nasza szeroka oferta zawiera notesy z tematycznymi okładkami, m.in. z nadrukiem krajobrazów, zwierząt, roślin, postaci filmowych, abstrakcyjnych kształtów, czy potraw kulinarnych. Oryginalnym wyborem będą notatniki z pozłacaną, wytłaczaną, ażurową, czy wyciętą okładką, np. w kształcie plastra miodu.

Planery, pamiętniki i notatniki kulinarne

Produkty znanych marek, w tym Moleskine, Oxford, Paperblanks, Starpak, Antra czy Upominkarnia oferują specjalne notatniki do zapisywania przepisów kulinarnych, tzw. przepiśniki, prowadzenia pamiętnika, czy planowania listy zakupów. W wielu z nich znajdują się strony ze specjalnymi sekcjami, np. adresy i numery telefonów, czy kalendarz.

Notes jako prezent

W naszej ofercie można znaleźć ciekawe i oryginalne notatniki, które sprawdzą się jako prezent. Jednym z pomysłów jest zakup notesu ze skórzaną okładką, zamykaną na metalowe klamry. Dzięki wysokiej jakości papieru atrament nie będzie widoczny po drugiej stronie kartki. Warto tu rozważyć np. produkty marki AWGifts.

Przejrzyj i porównaj notatniki dostępne w naszym asortymencie. Wybierz spośród nich notes, który pozwoli ci zapisywać cenne informacje i przemyślenia, a także planować różne aktywności.

 

więcej

Notatniki

Ludzka pamięć bywa zawodna, a notatnik pozwala na zapisanie pomysłów, wspomnień i ważnych informacji, by móc sięgnąć do nich wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Bogata oferta notatników pozwala dopasować je do osobowości i zainteresowań użytkownika. W sprzedaży występują produkty takich firm jak Moleskine, Leuchtturm, Oxford czy Interdruk co gwarantuje wybór zarówno wśród notatników klasycznych w stonowanych kolorach, jak też wersji o bardziej ekstrawaganckim designie: różnokolorowych, wskazujących na hobby lub wykonywany zawód, z okładkami wykonanymi w wielu rodzajów materiałów.

Format i grubość notatnika

Dostępne są duże notatniki w formacie A4 oraz mniejsze jak np. notatnik A5, czy A6 oraz w innych, niestandardowych wymiarach. Dodatkowo występują one w różnej grubości: od 30 do ponad 200 kartek, co pozwala na dopasowanie notesu do potrzeb osoby dla której jest przeznaczony.

Czym kierować się przy wyborze notatnika?

Współczesne notatniki posiadają wiele elementów, które przekładają się na ich funkcjonalność i łatwość użytkowania: wstążkę, która może posłużyć jako zakładka, zamknięcie na gumkę, kopertę na luźne notatki, a w notatnikach z kartkami na spirali często spotykana jest perforacja kartek ułatwiająca ich wyrywanie.

Popularnym rozwiązaniem jest także notatnik w kropki, gdzie na kartkach zamiast klasycznych linii lub krat nadrukowane są delikatne kropki, które ułatwiają zachowanie pionu i poziomu podczas tworzenia zapisków czy rysunków. Można również wybrać opcję z zupełnie gładkimi kartkami lub zadrukowaną w kratę albo linie, jak też z kilkoma modułami zadrukowanymi różnorodnie.

W naszej ofercie dostępne są zarówno notatniki z usztywnianą okładką, jak i miękką jej wersją, która w dużej mierze decyduje o ciężkości produktu, w szczególności jeśli mamy do czynienia z dużym formatem np. notatnik A4.

W erze analogowej rzeczywistości notatnik może stać się przyjemną alternatywą i odskocznią od cyfrowych notatek. Wśród wielu funkcji, jakie może pełnić warto wymienić choćby: kalendarz, planer, pomysłownik, pamiętnik czy adresownik.

Popularne marki notatników

Notatniki Moleskine charakteryzują się prostym, klasycznym designem. Zaokrąglone narożniki i dyskretna gumka wyróżniają wszystkie notatniki tej marki. Idealnie sprawdzą się w codziennym użytku oraz w pracy. 

Z kolei notatniki Oxford wsytępują w szerokiej gamie kolorystycznej. W ofercie marki znajdziemy zarówno mniejsze wersje, które z łatwością zmieszczą się w damskiej torebce, jak i większe modele, które będą wygodniejsze do notowania w domu.

W naszej ofercie znajdują się także notatniki Interdruk. Charakteryzują się one ciekawym designem. W naszej ofercie znajdują się modele z motywem kwiatowym, podróźniczym czy też słodyczowym, można więc dobrać notatnik do konkretnego przeznaczenia np. używać go jako przepiśnik.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz dla siebie notatnik, w którym będziesz mógł spisywać zarówno luźne przemyślenia jak i ważne dane.

więcej