Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Częstotliwość wydania
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Język
  • więcej
Kraj Wydania
  • więcej

Magazyny podróżnicze

Świat przyrody stanowi obiekt badań i obserwacji od tysięcy lat. Skrywa wiele tajemnic i miejsc przypominających bajkowe krainy, a także wielkie jaskinie, masywy górskie i głębokie oceany. Z pomocą w ich poznawaniu przychodzą czasopisma podróżnicze. Oprócz lokalizacji zawładniętych przez siły natury, w prasie o podróżach można znaleźć także informacje o miastach, ruinach czy zabytkach.

Różnorodność wyboru

Prasa podróżnicza w głównej mierze obejmuje czasopisma z informacjami o miejscach godnych odwiedzenia, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Przedstawiane są miejsca wyróżniające się swoją oryginalnością, wielkością, wiekiem czy liczbą odwiedzających je turystów. Oprócz tego zostały ukazane bardziej atrakcyjne i mniej znane strony podróży po Polsce od gór, aż po wybrzeże. W prasie podróżniczej niejednokrotnie znaleźć można biografie podróżników, ich relacje z odwiedzanych miejsc i wskazówki przydatne podczas różnych podróży. Ponadto gazety o podróżach oferuje też materiały z ciekawostkami i rankingami o wybranych miejscach.

Nie tylko podróże

Prasa podróżnicza, oprócz magazynów poświęconych wyłącznie propozycjom podróży, oferuje także czasopisma poświęcone sportom „outdoor”, czyli takim, które uprawia się daleko od domu. Do tego typu sportów zaliczyć można skoki ze spadochronem, górskie wspinaczki czy narciarstwo. Dzięki magazynom podróżniczym poświęconym sportom outdoorowym można poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpiecznego wykonywania opisanych czynności i poznać nowe dziedziny sportu bez wychodzenia z domu.

W naszej ofercie znajdziesz liczne magazyny podróżnicze, zarówno od National Geographic, jak i od mniej znanych wydawców, a także liczne dzieła polskich dziennikarzy. Zobacz co dla ciebie przygotowaliśmy i wybierz najlepsze czasopismo dla ciebie!

więcej