Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M

Kolor:
srebrny

Oferta Przyjaciele Kawy : 3579,00 zł

3579,00 zł 3659,00 zł (-2%)
Kurier od 0 zł
W magazynie Przyjaciele Kawy
Wysyłka w 6-8 dni

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Ekspres do kawy DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M

Obecność ekspresu w domu sprawi, że nie będziemy musieli korzystać z ręcznych sposobów parzenia lub wychodzić do lokalu, aby móc delektować się smakiem dobrej kawy. DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M przygotuje ją w automatyczny i szybki sposób. Ten ciśnieniowy automatyczny ekspres dysponuje mocą 1450 W. Funkcje takie jak automatyczne czyszczenie, system odkamieniania, ze spieniaczem mleka pomogą ułatwić obsługę i podnieść wydajność urządzenia oraz zwiększyć jakość parzonej kawy.


Automatyka i wygoda

Cechą charakterystyczną ekspresów automatycznych jest ich proste działanie i funkcjonalność. Użytkownik musi jedynie zadbać o wsypanie kawy i uzupełnienie poziomu wody, aby urządzenie było gotowe do działania. Ekspresy automatyczne oferują duży wybór, jeśli chodzi o rodzaje kaw, a także posiadają wiele zaawansowanych funkcji, dotyczących między innymi sposobu parzenia, czy udogodnień związanych z nowymi technologiami. 
 Typ urządzenia DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Typ urządzenia


Rodzaj kawy do mielenia DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M:


Kawa ziarnista

Ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem przeznaczony jest do kawy ziarnistej. Kawa ziarnista mielona przed przygotowaniem kawy, gwarantuje niesamowite walory aromatyczne i smakowe. Świeżość, wysoka jakość i technologia, to dzięki odpowiedniemu sprzętowi i dobrej jakości kawy ziarnistej.  
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


Kawa mielona

Ekspres do kawy przeznaczony jest na kawę mieloną. Wystarczy wsypać ją do zbiornika, wybrać ulubiony program i cieszyć się aromatyczną kawą. Kawa mielona zaoszczędzi czas, a odpowiednio dobrana zapewni doskonały smak i aromat na najwyższym poziomie, jak z ulubionej kawiarni. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


Regulacja mocy kawy

Dzięki funkcji regulacji mocy kawy, ekspres umożliwia przygotowanie napoju zgodnie ze swoimi upodobaniami. Ustawienie odpowiedniej mocy może się różnić w zależności od ekspresu. W niektórych modelach polega na zmieleniu odpowiedniej ilości kawy w ekspresie automatycznym.  W innych modelach smak kawy można regulować poprzez nastawienie odpowiedniego stopnia zmielenia ziarna kawy. Drobniejsze mielenie spowoduje, że smak będzie silniejszy, zaś grubsze - słabszy. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Ciśnienie w barach


Ciśnienie: 15 barów

Ekspresy ciśnieniowe różnią się między sobą budową, sposobem działania i funkcjonalnością, jednak wszystkie do przygotowania kawy wykorzystują wysokie ciśnienie. Ciśnienie w barach generowane jest przez dysze zainstalowane wewnątrz urządzenia. Podgrzana woda przepuszczana jest przez kawę, a następnie w postaci gotowego naparu spływa do filiżanki. Zasada jest prosta: im wyższe ciśnienie wody przepływającej przez kawę, tym skuteczniej ekspres wydobędzie z niej smak i aromat. Wysokie ciśnienie  sprawia, że powstaje crema, delikatna pianka na wierzchu kawy, która wzbogaca smak napoju i opóźnia jego stygnięcie. Warto pamiętać, że wyższe ciśnienie znacznie skraca czas przygotowywania napoju. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Wbudowany młynek


Wbudowany młynek

Ekspres do kawy posiada wbudowany młynek, który mieli kawę bezpośrednio przed jej przygotowaniem. Dzięki temu mamy pewność, że filiżanka naszej ulubionej kawy została przygotowana ze świeżo zmielonych ziaren. Ekspres z wbudowanym młynkiem to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wygodę, nowoczesne technologie oraz szybkość przygotowywania kawy. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Pojemność zbiornika na kawę w g


Pojemność zbiornika na kawę: 250 g

Planując zakup ekspresu do kawy kierujesz się wieloma czynnikami. Jednym z nich jest pojemność zbiornika na kawę. Im większy zbiornik, tym więcej kawy można przygotować. Mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na kawę również ma znaczenie. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Pojemność zbiornika na wodę


Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l

Ilość wody mieszczącej się w zbiorniku to istotny aspekt, nad którym warto się dobrze zastanowić kupując ekspres do kawy. Im większy zbiornik, tym więcej napoju można przygotować, natomiast mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na wodę również ma znaczenie. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Pojemność zbiornika na wodę


Moc urządzenia: 1450 W

Moc ekspresu do kawy jest niezwykle istotnym kryterium przy zakupie ekspresu. Zasada jest prosta: im większa moc urządzenia, tym szybciej będzie on nagrzewał wodę, dzięki czemu kawa zostanie szybciej przygotowana. Minuta to zbyt długo? Są ekspresy, o wysokiej, wynoszącej powyżej 1500 W mocy, które potrafią przygotować kawę błyskawicznie. Wybór mocy ekspresu wpływa również na smak i jakość kawy. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Pojemność zbiornika na wodę


Programy automatyczne w DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M:


Espresso

Espresso jest jednym z najbardziej znanych włoskich produktów eksportowych. Nazwa samej kawy wzięła się z przymiotnika "espressivo", co w języku mieszkańców Półwyspu Apenińskiego oznacza "wyrazisty". Taki też jest smak espresso. Mniej więcej 25 ml czystej kawy wystarczy, aby szybko i skutecznie się pobudzić. Przed wypiciem warto przepłukać usta wodą, aby w pełni cieszyć się esencją espresso. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


Espresso macchiato

Macchiato, przekładając z języka włoskiego oznacza "poplamiony". W tym przypadku czarna barwa tradycyjnego espresso jest poplamiona dosłownie odrobiną gorącego, spienionego mleka i pianki. Smak tej kawy jest wciąż zdominowany przez mocne i wyraziste espresso, jednak wyczuwalny jest również delikatny mleczny akcent. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


Cappuccino

Słynna na cały świat kawa capuccino powstała dzięki włoskiemu mnichowi z Zakonu Kapucynów (od którego to zakonu wzięła się nazwa napoju). Duchownemu Marco d'Aviano nie przypadł do gustu mocny smak kawy i poprosił o dolaniej do niej mleka. Obecnie capuccino to espresso wraz ze spienionym mlekiem o łącznej objętości ok. 150 ml. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


Latte macchiato

Aby uzyskać latte macchiato, espresso zostaje wlewane do spienionego mleka, a efektem końcowym jest uzyskanie trzech różnych warstw. Na samym dole osiada ciepłe mleko, drugi poziom tworzy espresso, a całość pokrywa pianka. Latte macchiato podaje się w wysokich szklankach o pojemności ok. 250-300 ml.  
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


Funkcje DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M:


Funkcja automatycznego czyszczenia

Nieodłącznym następstwem użytkowania każdego sprzętu jest konieczność jego konserwacji, lecz za sprawą funkcji automatycznego czyszczenia nie będziesz musiał się tym nadmiernie zamartwiać. Funkcja ta pozwoli do minimum ograniczyć zakres czynności związanych z utrzymaniem ekspresu w dobrym stanie, dokładnie myjąc system kawowy. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


System odkamieniania

Nieodłącznym elementem użytkowania każdego sprzętu, jest jego konserwacja, a co się z tym wiąże regularne czyszczenie. Ekspres posiada funkcję odkamieniania, która pozwoli cieszyć się smaczną kawą na długi czas. Dzięki temu ekspres samodzielnie rozpocznie proces odkamieniania, we właściwym czasie i w odpowiedni sposób. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


Ekspres ze spieniaczem mleka

W ekspresach do kawy występują dwa sposoby spieniania mleka. Można to zrobić za pomocą specjalnej dyszy - tu możemy kontrolować spienianie mleka. Druga metoda to po prostu włożenie małego wężyka do kartonu mleka, bądź nalanie go do dedykowanego naczynia. Wtedy urządzenie automatycznie wytwarza piankę, które płynie wprost do filiżanki. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


Wyświetlacz LCD

W obsłudze urządzeń użytku domowego przejrzystość sterowania to jeden z fundamentalnych aspektów, który sprawia, że praca ze sprzętem staje się intuicyjna. Dlatego ten ekspres posiada wbudowany wyświetlacz LCD który w czytelny i przystępny sposób ułatwia przyrządzenie ulubionej kawy. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy


Sygnał dżwiękowy

Przygotowanie kawy w ekspresie przelewowym zajmuje trochę czasu i trwa w zależności od jego typu i ilości kawy, jaką ma do przygotowania. Dzięki wbudowanej sygnalizacji dźwiękowej urządzenie poinformuje nas o zakończeniu swojej pracy. 
DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M - Rodzaj kawy

Nazwa: Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Primadonna S Evo ECAM 510.55.M
Marka: DeLonghi
Rodzaj kawy: ziarnista, mielona
Pasuje do modelu: Ciśnieniowe automatyczne z kawą ziarnistą
Typ urządzenia: ciśnieniowy automatyczny
Moc urządzenia: 1450 W
Pojemność zbiornika na kawę w g: 250
Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
Ciśnienie w barach: 15
Regulacja: ilości kawy, mocy kawy, stopnia zmielenia kawy, wysokości dozownika, twardości wody
Komunikacja urządzenia: Wi-Fi, panel dotykowy, aplikacja
Programy automatyczne: Espresso, Espresso lungo, Espresso macchiato, Cappuccino, Latte macchiato
Wbudowany młynek: tak
Regulacja mocy kawy: tak
Funkcje dodatkowe: wyświetlacz LCD, sygnalizator dźwiękowy
Funkcje smart: nie
Funkcje urządzenia: automatyczne czyszczenie, system odkamieniania, ze spieniaczem mleka, wyświetlacz LCD, sygnał dźwiękowy
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie
Kolor: srebrny
Kod producenta: 132215311
Głębokość produktu w [mm]: 470
Szerokość produktu [mm]: 238
Wysokość produktu [mm]: 350
Waga [g]: 11500
Wyposażenie: zbiornik na wodę
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 22722775
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 5
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
09-02-2022 o godz 18:17 przez: Misiek81 | Zweryfikowany zakup
Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego