Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki: Lektury do szkoły podstawowej

W naszej ofercie znajdują się ebooki lektury szkolne do szkoły podstawowej. Są to elektroniczne wersje książek, spośród których wiele znalazło się w wykazie lektur Ministerstwa Edukacji. Niektóre ebooki lektury dla dzieci zostały wzbogacone o streszczenia, analizy i interpretacje, które pomagają uczniowi przygotować się do sprawdzianu z języka polskiego czy egzaminu ósmoklasisty.

Ebooki lektury do szkoły podstawowej dla klas 1-3

Nasz asortyment obejmuje obowiązkowe lektury w formie ebooków dla dzieci, które uczęszczają do pierwszych trzech klas szkoły podstawowej. Są to m.in. następujące tytuły: „Baśnie” Hansa Christiana Andersena, „Karolcia” Marii Krüger, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” Hugha Loftinga i „Kapelusz Pani Wrony” Danuty Parlak. Dodatkowo można wybierać spośród nieobowiązkowych lektur, które są przystosowane do możliwości uczniów klas 1-3, np. „Oto jest Kasia” Miry Jaworczak, „O wróbelku Elemelku” Hanny Łachockiej” czy „Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej.

Ebooki lektury dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej są proste w odbiorze i zawierają opisy wielu ciekawych przygód. Ich samodzielne czytanie przez najmłodszych uczniów pozwala im poszerzać zasób słownictwa, rozwijać wyobraźnię i logiczne myślenie, lepiej poznawać świat, a także kształtować w sobie zamiłowanie do literatury.

Ebooki lektury dla dzieci klas 4-6

W naszej ofercie znalazły się także ebooki lektury szkolne do szkoły podstawowej dla nieco starszych dzieci. Można dla nich wybrać m.in. takie pozycje obowiązkowe jak „Akademia Pana Kleksa” Jana Brzechwy, „Chłopcy z Planu Broni” Ferenca Molnára czy „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza. Są to już nieco bardziej wymagające lektury, które pozwalają uczniom poszerzać swoją wiedzę o świecie. Nasz asortyment obejmuje również liczne lektury uzupełniające w postaci ebooków, w tym „Przygody Tomka Sawyera” Marka Twaina, „Księgę dżungli” Josepha Rudyarda Kiplinga, czy „Anię z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery.

Ebooki lektury szkolne dla uczniów klas 7-8

W kategorii tej mieszczą się ebooki lektury dla siódmo- i ósmoklasistów. E-książki mogą być czytane na laptopie, tablecie czy czytniku ebooków. Oferujemy m.in. następujące obowiązkowe lektury – „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa, „Mały Książę” Antoine de Saint-Exupéry’ego, „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza czy „Syzyfowe prace” Stefana Żeromskiego.

Zapoznaj się z naszym asortymentem lektur ebooków do szkoły podstawowej i wybierz dla swojego dziecka e-książkę odpowiednią do jego wieku.
więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!