Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Czas pracy w minutach
  • więcej
Prędkość ruchów pulsacyjnych
  • więcej
Funkcje szczoteczki
  • więcej
Rodzaj zasilania
Komunikacja
Zalecany wiek stosowania
Wyczyść filtry

Typ szczoteczki: rotacyjny usuń

Sponsorowane
Szczoteczka soniczna FAIRYWILL FW-2001 różowo-fioletowa
Szczoteczka soniczna FAIRYWILL FW-2001 różowo-fioletowa 76,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: MINEXO Finansujący reklamę: MINEXO
Szczoteczka Soniczna Do Zębów Elektryczna + Końcówki
Szczoteczka Soniczna Do Zębów Elektryczna + Końcówki 99,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Trade Baazar Finansujący reklamę: Trade Baazar
Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare Hx3651/11
Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare Hx3651/11 139,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Komputronik Finansujący reklamę: Komputronik

Szczoteczki do zębów rotacyjne

Szczoteczka rotacyjna to jeden z najbardziej popularnych rodzajów szczoteczek do higieny jamy ustnej. Odpowiednio dobrana, pozwala usunąć nagromadzoną płytkę nazębną i resztki jedzenia z przestrzeni międzyzębowych, pomagając tym samym chronić zęby przed próchnicą. 

Szczoteczka rotacyjna zbudowana jest z wodoodpornego uchwytu, szyjki i wymiennej końcówki z okrągłą główką czyszczącą, która wykonuje ruchy oscylacyjno-rotacyjne, a często także pulsacyjne. 

Najbardziej podstawowe modele szczoteczek elektrycznych zasilane są na baterie. Jednak do większości szczoteczek rotacyjnych dołączona jest specjalna stacja ładująca wymagająca podłączenia do prądu. Wiele nowoczesnych urządzeń może pracować na jednym ładowaniu nawet przez kilka tygodni.

Zalety szczoteczek rotacyjnych 

Szczoteczka rotacyjna, dzięki różnym rodzajom ruchów oraz starannie opracowanemu kształtowi, precyzyjnie obejmuje każdy ząb i usuwa płytkę nazębną z najgłębszych zakamarków, a przy okazji masuje dziąsła. 

Najlepsze modele szczoteczek rotacyjnych wyposażone są w kilka trybów czyszczenia, co pozwala spersonalizować higienę. Można wybrać regularne czyszczenie, wybielanie, masaż dziąseł, a także delikatne lub głębokie mycie. Wiele szczoteczek rotacyjnych posiada także czujnik siły nacisku informujący, że urządzenie jest zbyt mocno przyciskane do zębów. Timer umożliwia ustawienie szczoteczki na działanie przez określony czas, co pozwala kontrolować czas mycia zębów. Wskaźnik poziomu baterii informuje o konieczności naładowania szczoteczki. 

Zapoznaj się z naszą ofertą szczoteczek rotacyjnych i wybierz model, z którym najlepiej zadbasz o zdrowie swoich zębów i dziąseł.

więcej