Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Czas pracy w minutach
Przeznaczenie urządzenia
Funkcje szczoteczki
  • więcej
Rodzaj zasilania
Komunikacja
Zalecany wiek stosowania
Wyczyść filtry

Typ szczoteczki: magnetyczny usuń

Sponsorowane
Szczoteczka soniczna TEESA Junior Boy
Szczoteczka soniczna TEESA Junior Boy 104,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: REMEDIAL Finansujący reklamę: REMEDIAL
Soniczna szczoteczka do zębów TEESA SONIC LITE
Soniczna szczoteczka do zębów TEESA SONIC LITE 57,27 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Morele Finansujący reklamę: Morele
Szczoteczka soniczna FAIRYWILL FW-507 Plus czarna
Szczoteczka soniczna FAIRYWILL FW-507 Plus czarna 69,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Komputronik Finansujący reklamę: Komputronik

Szczoteczka magnetyczna do zębów

Szczoteczka magnetyczna to innowacyjne urządzenie przeznaczone do codziennej higieny i pielęgnacji jamy ustnej, którego działanie opiera się na wykorzystaniu energii magnetycznej. 

Liniowy, beztarciowy napęd magnetyczny wprawia w ruch okrągłą główkę szczoteczki, która porusza się w trybie oscylacyjno-pulsacyjnym, a dodatkowo generuje mikrowibracje rozbijające płytkę nazębną. Szczoteczki magnetyczne pracują niezwykle płynnie i cicho. Czyszczą bardzo dokładnie, a jednocześnie są delikatne dla szkliwa i dziąseł. 

Funkcje szczoteczek magnetycznych 

Szczoteczki magnetyczne do zębów mogą mieć wbudowanych wiele różnych trybów szczotkowania. Najczęściej spotykane to tryb codzienny, tryb wybielania, tryb pielęgnacji dziąseł, tryb delikatnego lub intensywnego czyszczenia. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w funkcję czyszczenia języka. 

Inteligentny czujnik nacisku zawiadamia o tym, że szczoteczka jest zbyt mocno przyciskana do powierzchni zębów. Timer pozwala ustawić czas pielęgnacji jamy ustnej. Wiele modeli posiada także nowoczesny, interaktywny wyświetlacz, który pokazuje takie parametry, jak poziom naładowania baterii, czy wybrany tryb pracy. 

Producenci szczoteczek magnetycznych bardzo często oferują możliwość sparowania szczoteczki z urządzeniem mobilnym za pomocą dedykowanej aplikacji. Pozwala ona kontrolować codzienne postępy szczotkowania i utrwalić prawidłowe nawyki związane z pielęgnacją jamy ustnej.

Zapoznaj się z naszą ofertą szczoteczek magnetycznych i wybierz najlepszy model dla siebie. 

więcej