Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Płeć
Rodzaj skóry
  • więcej
Linia
  • więcej
Działanie
  • więcej

Płyny micelarne do twarzy

Łagodny i skuteczny demakijaż jest możliwy dzięki płynom micelarnym, które doskonale usuwają wszelkie rodzaje zanieczyszczeń. W ofercie mamy najlepsze płyny micelarne marki Ziaja, Tołpa, AA, Soraya, Bioderma, Eveline, Pharmaceris, Nivea, Garnier i wielu innych.

Płyny micelarne do demakijażu

Płyn micelarny to produkt do oczyszczania skóry z makijażu, nadmiaru sebum i zanieczyszczeń, które przez cały dzień gromadzą się na skórze. Płyny micelarne łączą zalety toników, czyli produktów na bazie wody i mleczek do twarzy, czyli kosmetyków o formule emulsji. Doskonale zmywają wszelkie rodzaje zanieczyszczeń, zarówno tłustych jak i rozpuszczalnych w wodzie, dlatego są uważane za uniwersalne płyny do demakijażu.

Oczyszczanie twarzy micelami

Micele to małe, kuliste skupienia cząsteczek środka myjącego rozpuszczonego w wodzie. Dzięki nim płyn micelarny skutecznie usuwa tłuste zabrudzenia i kosmetyki wodoodporne. Jednocześnie nie wysusza skóry jak mydło do mycia twarzy i ma lżejszą konsystencję niż mleczko kosmetyczne.

Dwufazowe płyny micelarne

Płyny dwufazowe składają się z dwóch niemieszających się faz: wodnej i olejowej. Po wstrząśnięciu tworzy się chwilowa emulsja, którą aplikuje na skórę twarzy. Dwufazowy płyn micelarny łączy więc zalety płynu i olejku do demakijażu. Do jego aplikacji można użyć płatków kosmetycznych, wacika lub gąbki czy chusteczki do demakijażu.

Demakijaż i pielęgnacja twarzy

Dzięki płynom micelarnym zmywanie makijażu stało się dodatkowym elementem pielęgnacji twarzy. Wiele płynów micelarnych zawiera nie tylko substancje myjące, ale i nawilżające, odżywcze, antybakteryjne i łagodzące. Istnieją specjalne płyny micelarne do cery wrażliwej i suchej, do cery naczynkowej, tłustej i mieszanej, skutecznie pielęgnujące poszczególne rodzaje cery.

Jeśli szukasz idealnego płynu micelarnego do demakijażu, to jesteś pod właściwym adresem! Przejrzyj nasz bogaty asortyment płynów micelarnych, płynów dwufazowych i innych kosmetyków do oczyszczania skóry. Zajrzyj też do naszej oferty kosmetyków do pielęgnacji twarzy!

więcej

Płyny micelarne - najczęściej zadawane pytania