Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Rodzaj
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Linia
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu

Peelingi do twarzy

Oczyszczanie skóry twarzy, jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym. Peeling do twarzy pomaga skutecznie złuszczać wierzchnią warstwę naskórka, wraz z nagromadzonymi zanieczyszczeniami. Odpowiednio dobrany kosmetyk, przy regularnym stosowaniu, pozwala cieszyć się czystą i gładką cerą.

Peelingi do twarzy oczyszczające twarzy

Peelingi do twarzy przede wszystkim mają za zadanie oczyścić twarz. Dzięki temu skóra jest odpowiednio przygotowana do dalszej pielęgnacji. Wykorzystanie peelingu poprzez delikatny masaż wspomaga poprawę ukrwienia skóry i poprawia jej elastyczność. Równocześnie po takim zabiegu cera nabiera promiennego wyglądu.

Peelingu do twarzy dobrany do rodzaju cery

Wybierając peeling do twarzy, warto zwrócić uwagę na rodzaj posiadanej cery. Jest to zabieg bardzo intensywny, przez co nie powinien być stosowany zbyt często przy delikatnej i podatnej na podrażnienia skórze. Wówczas skuteczniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie delikatniejszego peelingu.

Przed wyborem kosmetyku warto zastanowić się jaki efekt ma być uzyskany. W celu oczyszczenia przy jednoczesnej regeneracji skóry, warto sięgnąć po peeling odżywczy. Z kolei gdy wraz z zabiegiem złuszczania istnieje potrzeba zadbania o odpowiedni stan skóry, dobrym rozwiązaniem może być peeling pielęgnujący.

Zawarte w niektórych kosmetykach drobinki, które mają za zadanie złuszczyć naskórek, mogą być zbyt drażniące. W takiej sytuacji ciekawą alternatywą może okazać się peeling enzymatyczny. Tego typu produkty złuszczające mogą być korzystnym rozwiązaniem dla posiadaczy cery skłonnej do podrażnień. Peelingi enzymatyczne w zależności od swoich właściwości, mogą wykazywać m.in. działanie: nawilżające, regenerujące czy wygładzające.

Peeling pozwala dokładnie oczyścić skórę bez wychodzenia z domu. Należy wybrać peeling, który jest przeznaczony do konkretnego typu skóry.

Dowiedz się więcej o dostępnych produktach, w celu znalezienia peelingu dopasowanego do potrzeb.

więcej