Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Linia
  • więcej
Rodzaj
  • więcej

Zestawy pędzli do makijażu

Zestawy pędzli do makijażu to wygodne rozwiązanie, które wyposaży Cię w komplet narzędzi do wykonania perfekcyjnego make-upu. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne komplety profesjonalnych pędzli do makijażu, aplikatorów do cieni i szczoteczek do rzęs. Możesz wybierać spośród produktów marek Neonail, Makeup Revolution, Iso Trade oraz wielu innych, polskich i zagranicznych firm.

Zestaw pędzelków do makijażu – niezbędny w każdej kosmetyczce

Do wykonania idealnego makijażu potrzeba kilka rodzajów pędzli, pędzelków i aplikatorów: szerokich pędzli do pudru i różu, płaskich pędzli do konturowania, małych pędzelków do malowania powiek i ust, szczoteczek i grzebyczków do rzęs i brwi. Zamiast kupować każdy z osobna, lepiej jest kupić gotowy komplet pędzli do makijażu, który zapełni kosmetyczki i kuferki.

Zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu

Dla wymagających polecamy zestawy profesjonalnych pędzli do makijażu, a także innych narzędzi: aplikatorów do cieni, gąbek i szczoteczek. Dzięki tym akcesoriom do makijażu można wykonać make-up jak w profesjonalnym salonie piękności.

Polecamy komplety pędzli do makijażu do wszystkich zadań. Od podstawowych zestawów zawierających kilka podstawowych modeli pędzli, aż do profesjonalnych zestawów zawierających nawet 20-30 rodzajów pędzli i pędzelków, często zapakowanych w poręczne pojemniki podróżne, etui lub kosmetyczkę. 

Jeśli zależy ci na perfekcyjnie wykonanym makijażu, koniecznie przejrzyj naszą ofertę zestawów profesjonalnych pędzli do makijażu! Komplety pędzli i innych akcesoriów do nakładania make-upu pozwolą zaoszczędzić poszukiwań każdego pędzelka z osobna i idealnie nadają się na prezent dla niej!

więcej