Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej

Zestawy do paznokci

Akcesoria i kosmetyki do paznokci są często sprzedawane w praktycznych zestawach, umożliwiających samodzielne wykonanie różnych zabiegów manicure i pedicure. Zestawy do paznokci, czyli manicure i pedicure, są wygodnym i ekonomicznym sposobem nabycia niezbędnych narzędzi wysokiej jakości. Oferujemy zestawy do paznokci Semilac, Neonail, Sunone, Aba Group, La’kier, AllePaznokcie i wielu innych renomowanych marek.

Klasyczne zestawy do paznokci

Podstawowy zestaw do pielęgnacji paznokci obejmuje cążki, nożyczki lub obcinacz do paznokci, pilniczek do paznokci i cążki do skórek.

Bardziej rozbudowane zestawy do manicure zawierają także polerki do paznokci, radełka lub kopytka do skórek i inne przybory.

Dostępne są także specjalne zestawy do paznokci dla dzieci, zawierające niewielkie i bezpieczne akcesoria z zaokrąglonymi czubkami. Dziecięce zestawy do manicure Akuku, Canpol czy Babyono są bardzo popularne wśród rodziców i opiekunów.

Zestawy do hybryd

Dużą popularnością cieszą się także rozbudowane zestawy do manicure hybrydowego. Taki zestaw, zależnie od wielkości, zawiera lakiery hybrydowe, bazy i topy utwardzające, pilniki i polerki do paznokci lub frezarki kosmetyczne, a także lampę do paznokci do utrwalenia całości.

Zestawy do hybryd są świetnym pomysłem na prezent dla osoby, która chce rozpocząć samodzielne wykonywanie manicure hybrydowego.

Dostępne są też zestawy do zdobienia paznokci, zawierające specjalne lakiery i żele do zdobień, pędzelki do zdobień i zestawy ozdób do manicure.

Akcesoria do manicure

Najpopularniejsze przybory do manicure są do nabycia osobno, jednak wiele osób woli oszczędzić sobie samodzielnego ich gromadzenia.

Akcesoria do manicure w wygodnych zestawach są specjalnie dobrane i dostosowane do potrzeb różnych użytkowników. To nie tylko podstawowe narzędzia: nożyczki, cążki i pilniki, ale i pędzelki, patyczki do manicure, radełka, polerki itp.

Istnieją także bardziej zaawansowane narzędzia do manicure, jak zestawy frezów do paznokci i skórek, niezastąpione przy manicure żelowym i hybrydowym.

Narzędzia do pedicure

Pielęgnacja paznokci u nóg wymaga nieco innych narzędzi, niż manicure. Przybory do pedicure, dostępne w zestawach lub osobno, to przede wszystkim mocne cążki do paznokci, obcinacze i pilniki do twardych paznokci, tarki i pumeksy do pięt. To także separatory do pedicure, które oddzielają od siebie palce stóp i są niezbędne do starannego opiłowania i malowania paznokci u stóp oraz pilniczki i plastry do wrastających paznokci.

Szukasz wygodnego i ekonomicznego zestawu do paznokci? Przejrzyj naszą ofertę zestawów do manicure i pedicure – bogaty wybór najlepszych produktów mile cię zaskoczy!

więcej

Przeczytaj o manicure i pedicure

Dowiedz się więcej o manicure i pedicure