Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Płeć
Działanie
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Rodzaj skóry
  • więcej

Kosmetyki naturalne do pielęgnacji rąk

Skóra dłoni jest szczególnie narażona na negatywne działanie czynników zewnętrznych, dlatego jej pielęgnacja powinna być jednym z codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Idealnie sprawdzają się w tym celu kosmetyki naturalne. Przy problemach ze skórą rąk z pomocą przychodzą kosmetyki naturalne do pielęgnacji dłoni. W naszym asortymencie posiadamy produkty znanych marek: Yope, H&B czy Macrovita.

Kremy do rąk o naturalnym składzie

Aby nie doszło do przesuszenia, łuszczenia się, pieczenia czy pękania skóry dłoni, ważne jest, aby regularnie stosować krem do rąk o naturalnym składzie. Podstawą zadbanych dłoni jest ich odpowiednia higiena oraz ochrona przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, do których należą wiatr, mróz, promieniowanie słoneczne, detergenty.

Naturalne kosmetyki do rąk zawierają przede wszystkim składniki pochodzenia roślinnego. Do najpopularniejszych komponentów należą woski, masła, oleje, ekstrakty, a także witaminy.

Nie tylko nawilżające i ochronne kremy do rąk

W codziennej pielęgnacji sprawdzają się nawilżające kremy do rąk wielokrotnego użytku. W okresie jesienno-zimowym stosuje się natomiast kosmetyki ochronne. Wiele produktów odpowiada jednak na specjalne potrzeby i oferuje skórze rąk ujędrnianie lub regenerację.

Do pielęgnacji skóry rąk stosuje się także balsamy do rąk i paznokci, żele do rąk oraz maski do rąk. Dostępne są wygodne formy opakowań produktów. Można otrzymać je w tubce, w słoiczku lub nabyć kremy z pompką.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz naturalny kosmetyk do dłoni spełniający twoje potrzeby!

więcej