Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Motyw
  • więcej
Płeć
Wymiary obrazu
  • więcej
Wyczyść filtry

Motyw: kwiaty usuń

Mozaika diamentowa

Mozaika diamentowa to nowy nurt w rękodziele artystycznym. Może być ciekawym pomysłem na relaks, rozrywkę, czy sposobem na spędzenie wolnego czasu. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych zestawów znanych marek, tj. Brushme, Kolorowe Baloniki, Collection D’Art, czy Iso Trade.

Na czym polega mozaika diamentowa?

Mozaika diamentowa, inaczej diamond painting, to technika tworzenia trójwymiarowych obrazków z małych, kolorowych kryształków. Przykleja się je na płótnie z nadrukowanym obrazkiem pokrytym warstwą kleju. Elementy zestawu są naprawdę małe, dlatego trzeba chronić ich przed dziećmi. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyjść poza określony szablon – inwencja twórcza jest jak najbardziej mile widziana!

Co zawiera zestaw do diamond painting?

Przede wszystkim płótno z warstwą kleju naciągnięte na drewnianej ramie oraz woreczki z kryształkami, posegregowane według kolorów i pęsetę do mocowania elementów. Dołączony schemat tworzenia i lista kontrolna pomagają czuwać nad prawidłowym wypełnianiem wzorów. Ponadto zestaw zawiera dodatkowy suchy klej, który przyda się w przypadku nieprawidłowego doklejenia kryształku.

Mozaika diamentowa dla dzieci i dorosłych

Zestawy do diamond painting są idealne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Na pudełku jest oznaczony minimalny wiek dziecka, które poradzi sobie z wykonaniem prostego obrazka.

Zalety tworzenia diamentowych mozaiek

Podobnie jak malowanie po numerach, mozaika diamentowa nie wymaga dobierania odpowiednich kolorów, co jest przeciwieństwem antystresowych kolorowanek. W diamond painting są wyznaczone obszary i kolory kryształków, które po prostu trzeba przyklejać. Może to być bardzo wciągające zajęcie, które pozwoli zmniejszyć stres, ćwiczyć cierpliwość i precyzję. Warto spróbować i samemu się przekonać!

Sprawdź nasze zestawy do tworzenia mozaiki diamentowej, wybierz jeden z nich i stwórz swoje dzieło sztuki! Wystarczy trochę koncentracji, cierpliwości przy przenoszeniu i przyklejaniu kryształków, czego efektem będzie twoje autorskie dzieło!

więcej

Mozaika diamentowa – najczęściej zadawane pytania