Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Wielkanocne DIY

Wielkanoc to jedna z kilku okazji w roku, kiedy można udekorować swój dom w wyjątkowym stylu. W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór różnorodnych gotowych dekoracji wielkanocnych oraz szereg artykułów plastycznych, piśmienniczych i kreatywnych umożliwiających własnoręczne przygotowanie ozdób wielkanocnych DIY.

Ozdoby wielkanocne DIY

Każdy pasjonat tworzenia dekoracji DIY może wybierać spośród wielu akcesoriów wielkanocnych takich, jak m.in. cekiny, kryształki, pluszowe druciki, pompony, drewniane elementy ozdobne, dzięki którym może wyrazić swoją kreatywność i tworzyć ozdoby do domu według własnych pomysłów i upodobań.

W naszej ofercie dostępne są także jajka styropianowe, które można pomalować farbkami na dowolny kolor, przystroić wzorami i szlaczkami lub udekorować metodą decoupage. Z jajka styropianowego można również własnoręcznie wykonać wielkanocnego zajączka lub kurczaczka. 

Naklejki wielkanocne pozwolą stworzyć oryginalną kartkę z życzeniami DIY, którą można wysłać z najlepszymi życzeniami do rodziny lub znajomych. Dostępne są także specjalne naklejki na pisanki umieszczone na blistrze, co ułatwia oklejenie pisanki wokół całej skorupki.

Naklejki żelowe wielokrotnego użytku przedstawiające wielkanocne motywy w stylu dziecięcym umożliwiają samodzielne ozdobienie okna, lustra lub glazury.

Wielkanocna taśma dekoracyjna pozwala w prosty i efektowny sposób udekorować kartki z życzeniami i opakowania na prezenty. Świetnie sprawdzi się też do zdobienia kubków, świec, a nawet długopisów lub ołówków.

Wielkanocne zestawy kreatywne

W naszym salonie znajdą się także gotowe wielkanocne zestawy DIY, np. zestaw stempli, które można wykorzystać do wielu prac plastycznych, a także komplety zawierające wszystkie artykuły potrzebne do stworzenia cekinowych jajek, czy wyhaftowania własnego wielkanocnego kurczaka na drewnianym szablonie. 

Zapoznaj się z naszą bogata ofertą ozdób, akcesoriów DIY i wielkanocnych zestawów kreatywnych, a potem wykreuj magiczną, wielkanocną atmosferę w swoim domu.

więcej

Wielkanocne DIY – najczęściej zadawane pytania