Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Certyfikat ekologiczny
Okazje
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej

Kartki świąteczne

Kartki na Boże Narodzenie mogą być zarówno miłym dodatkiem do świątecznego prezentu, jak i zostać wysłane pocztą do bliskiej osoby, aby przekazać radość z okazji świąt. Jest to dobry sposób na wyrażenie swojej obecności i wsparcia dla drugiej osoby w tym wyjątkowym okresie. W naszym asortymencie znajduje się wiele różnych wzorów świątecznych kartek z gotowymi życzeniami, jak i pustych - do samodzielnego wypełnienia. 

Kartki świąteczne z życzeniami

Kartki świąteczne często zawierają gotowe życzenia. Mogą być one w formie śmiesznego wierszyka lub pięknych życzeń, pełnych ciepła i miłości. Gotowe życzenia mogą także stanowić bazę do dłuższych, personalnych przekazów. Ci, którzy mają własny pomysł na świąteczne życzenia, mogą z kolei wybrać kartki Bożonarodzeniowe bez gotowego tekstu.

Różne wzory kartek bożonarodzeniowych

Świąteczne kartki dostępne są w różnorodnych wzorach, które odzwierciedlają bożonarodzeniową atmosferę. Można znaleźć takie z motywami śnieżyn, choinek, gwiazd, reniferów, aniołków, oraz scenkami z narodzenia Jezusa. W naszym asortymencie mamy zarówno kartki Bożonarodzeniowe z motywami religijnymi, jak i śmieszne kartki ukazujące zimową atmosferę magii.

Nietypowe kartki świąteczne

Chcąc podarować komuś niecodzienną kartkę na święta, można zdecydować się na taką w kształcie choinki czy gwiazdy. Ciekawym pomysłem będzie także grająca kartka świąteczna, po otwarciu której rozbżmiewają dźwięki świątecznych piosenek lub kolęd. 

Niezależnie od tego, czy wybierasz tradycyjne wzory, czy też bardziej nowoczesne i kreatywne projekty, kartki na Boże Narodzenie pozostają pięknym gestem w duchu tego święta. Sprawdź nasz asortyment i wybierz tę kartkę, która najbardziej przyciąga Twoją uwagę!

więcej