Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Okazje
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu

Kartki z podziękowaniem

W życiu często zdarzają się momenty, kiedy mamy powód i potrzebę, aby wyrazić głęboką wdzięczność dla innej osoby za jej życzliwość lub okazane wsparcie. Podziękowanie ustne z pewnością doskonale spełni swoją rolę i pozwoli drugiej osobie poczuć się docenioną. Warto jednak dodatkowo podkreślić ważność swojego podziękowania drobnym upominkiem oraz kartką okolicznością, w której można zapisać słowa i myśli płynące prosto z serca. 

Kartki z podziękowaniem - sposób na wyrażenie wdzięczności 

Kartka z podziękowaniem dołączona do upominku to oryginalny sposób na okazanie szacunku i wdzięczności oraz docenienie osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do naszego szczęścia, czy sukcesu lub po prostu okazały nam wsparcie w trudnych chwilach. Podziękowanie za pomocą kartki z pewnością wywoła w osobie obdarowanej pozytywne emocje takie, jak wzruszenie i wzmocnienie własnego poczucia wartości, co przełoży się również na umocnienie wzajemnej relacji. 

Kartki z podziękowaniem - różne motywy 

W naszym bogatym asortymencie dostępne są kartki z podziękowaniem z rozmaitymi motywami, co umożliwia dopasowanie pocztówki do konkretnych okoliczności oraz stylu i charakteru danej osoby. Znajdą się tu uniwersalne i eleganckie kartki z prostym, ale bardzo wymownym napisem “Dziękuję”, jak i te dostosowane do szczególnych sytuacji. Przykładowo, można wybrać kartkę ze specjalną grafiką i dedykacją, za pomocą której można podziękować kontrahentowi za owocną współpracę, nauczycielowi za udany rok szkolny czy gościom za udział w istotnym wydarzeniu. W środku kartki warto dodać też kilka słów od siebie, które dodatkowo podkreślą emocje i uczucia związane z daną sytuacją oraz sprawią, że gest stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy i miły dla obdarowanej osoby.

Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz kartkę z podziękowaniem, która najlepiej oddaje Twoje uczucia uznania i wdzięczności. Uczyń elegancki gest w kierunku drugiej  osoby i spraw, aby poczuła się ważna i doceniona.

więcej