Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Okazje
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu

Kartki na Chrzest

Uroczystość Chrztu Świętego to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka i jego rodziców, dlatego wybór odpowiedniej kartki na Chrzest ma szczególne znaczenie w kontekście przekazania swoich myśli i życzeń dla dziecka związanych z tym sakramentem.

Kartki na Chrzest  - wyjątkowa pamiątka Chrztu Świętego

Kartki na Chrzest wręczane dziecku z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego stanowią wyjątkowy pomysł na przekazanie maluchowi życzeń i wyrażenie radości z powodu jego wstąpienia do wspólnoty chrześcijańskiej. Dodanie kartki do prezentu podnosi jego wartość sentymentalną i umożliwia skierowanie ważnych słów w stronę malucha w sposób osobisty i trwały. Kartka na Chrzest to wartościowa pamiątka dla dziecka na całe życie, a słowa w niej zapisane zawsze będą stanowić dla niego źródło radości, wsparcia i otuchy. W tej kategorii zgromadziliśmy szeroki wybór różnorodnych kartek okolicznościowych na Chrzest, co pozwoli każdemu znaleźć kartkę idealnie dopasowaną do swoich gustów i oczekiwań

Kartki na Chrzest - szeroki wybór wzorów 

W naszym asortymencie dostępne są okolicznościowe kartki na chrzest w różnych stylach, kolorach i formatach. Można wybrać klasyczną, elegancką kartkę z delikatnymi zdobieniami nawiązującymi do motywów chrześcijańskich i religijnych lub postawić na nowoczesny, nietypowy i minimalistyczny projekt, który także niesie za sobą głębokie przesłanie. Równie trafionym wyborem mogą być kartki na Chrzest dekorowane motywami kwiatowymi kojarzącymi się z radością, optymizmem i odnową. Szukając kartki na Chrzest dla dziewczynki warto zdecydować się na pastelowe, różowe lub fioletowe zdobienia, które podkreślą delikatność, subtelność i dziewczęcy urok maluszka. W kartce na Chrzest dla chłopca doskonale sprawdzą się odcienie błękitu lub granatu, uznawane za tradycyjne kolory kojarzące się z chłopięcością.

Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem kartek na Chrzest i wybierz opcję, która najlepiej odda istotę tej ważnej ceremonii.

więcej