Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Seria
  • więcej
Format
  • więcej
Akcesoria do archiwizacji

Teczki na dokumenty

Teczka na dokumenty to przydatny element wyposażenia biurowego oraz szkolnej wyprawki. Przydaje się także na potrzeby prywatne do przechowywania i przenoszenia ważnych dokumentów urzędowych, faktur, pism, projektów, czy rysunków. Dzięki sztywnej konstrukcji, teczka utrzymuje kartki w perfekcyjnym stanie. Chroni je przed pognieceniem, przedarciem lub poplamieniem.

Rodzaje teczek na dokumenty

W naszym asortymencie dostępne są różne rodzaje teczek na dokumenty. Teczka z gumką zwykle wykonana jest ze sztywnego kartonu, który dobrze chroni jej zawartość. Jest to rodzaj teczki skrzydłowej, w której elastyczna gumka umieszczona wzdłuż długiego boku idealnie zabezpiecza dokument przed wypadnięciem i uniemożliwia jego zgubienie.

Teczka kopertowa to plastikowy organizer przypominający swoją konstrukcją tradycyjną kopertę. Wyposażona jest w wygodny zatrzask utrzymujący dokumenty na miejscu i w doskonałym porządku. Transparentne tworzywo pozwala na szybką identyfikację zawartości.

Dostępne są także teczki z przegródkami, które ułatwiają sortowanie i organizację dokumentów. Niektóre modele zawierają kolorowe przekładki, dzięki którym szybko można znaleźć potrzebny w danej chwili formularz. Dodatkowa kieszonka na wizytówki sprawia, że ten rodzaj teczki to idealny partner w biznesie.

Teczka z klipem wykonana jest zwykle z mocnego i twardego polipropylenu. Metalowy klips  pozwala na spięcie kartek, utrzymuje je na swoim miejscu oraz ułatwia pracę i organizację w terenie. Przydaje się także podczas szkoleń lub konferencji, umożliwiając sprawne prowadzenie notatek.

Teczki produkowane są w różnych formatach. Teczka A4 to klasyczny model, który sprawdza się do przechowywania dokumentów i notatek w tym lub mniejszym formacie. Teczki A3 będą z kolei najlepsze do transportowania rysunków, prac plastycznych, czy projektów architektonicznych. Szeroki wybór kolorów teczek pozwala dopasować gadżet do indywidualnych upodobań.

Zapoznaj się z naszą ofertą teczek na dokumenty i wybierz najlepszy model dla siebie.

więcej