Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
Seria
  • więcej
Kolor

Korektory i wymazywacze

Korektory skutecznie zamaskują niechciany fragment tekstu płynem lub taśmą, po którym później można bez problemu pisać. Mogą występować w różnych kolorach, ale najczęściej jest to biały. W naszej ofercie posiadamy produkty nietoksyczne i ekologiczne wielu znanych marek, m.in. Pentel i Starpak. Korektory można podzielić na te w płynie i te w taśmie.

Rodzaje korektorów biurowych

Korektor w płynie jest dostępny w dwóch wariantach – w buteleczce z aplikatorem oraz w sztyfcie. Korektor w pisaku wygodnie się trzyma w ręku, jest precyzyjny i dokładny. Bez problemu skoryguje nawet najmniejsze fragmenty tekstu, pozostawiając gładką powierzchnię, a specjalna nasadka chroni płyn przed wysychaniem. Korektor z pędzelkiem doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku zakrycia dużych fragmentów tekstu. Aplikatorem można też poprawić drobne fragmenty tekstu. Buteleczka jest bardzo wydajna, a płyn korekcyjny jest łatwy do nanoszenia. Korektor z pędzelkiem dostępny jest najczęściej w buteleczce 20 ml.

Korektor taśmowy nie rozmazuje się, jest poręczny i szybki w użyciu. Po nałożeniu specjalnego maskującego paska na fragment tekstu, można od razu zacząć pisać. W przeciwieństwie do korektora w płynie, nie brudzi rąk ani ubrań, a przede wszystkim nie trzeba czekać na wyschnięcie. Jest lekki, łatwo się rozwija i taśma dokładnie nanosi się na papier.

Wymazywacz do atramentu

Wymazywacz lub zmazik do atramentu to rodzaj korektora dedykowany do usuwania atramentu. Wyglądem przypomina pisak, ale różni się tym, że jest jedna końcówka jest biała, a druga niebieska. Do wymazywania tekstu używa się białej stożkowej końcówki, natomiast niebieska służy do nanoszenia poprawek.

Korektory w płynie i w taśmie doskonale maskują tekst drukowany oraz pisany długopisem, a nawet piórem. Bez względu na wybrany rodzaj korektora, w naszej ofercie posiadamy tylko nietoksyczne oraz ekologiczne produkty. Wybierz dla siebie ten, który będzie najwygodniejszy i dostosowany do Twoich potrzeb.

więcej