Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Materiał
  • więcej
Seria
  • więcej

Gumki do ścierania

W kategorii tej znajdują się gumki do ścierania, które pozwalają usuwać błędy powstałe podczas kreślenia, rysowania, pisania czy kolorowania. Nasz asortyment obejmuje gumki różnych producentów, m.in. Pelikan, Herlitz, Mustard, Faber-Castell, Milan, Kolorowe Baloniki, Ooly, Maped, Kidea czy Santoro London. Produkty te są przydane zwłaszcza dla uczniów, studentów oraz pracowników biurowych.

Gumki do mazania w różnych wersjach

Gumki do ścierania z naszej oferty są dostępne w wielu wariantach kształtów, kolorów, zapachów czy rozmiarów. Można wybrać zarówno gumkę w tradycyjnej formie prostokąta, jak i w nietypowych kształtach, m.in. serca, owoców, lodów, babeczek, zwierząt, warzyw, kwiatów, piłek, obuwia sportowego, puzzli, gwiazd, makaroników, przyborów kuchennych czy popularnych postaci bajkowych. Mogą więc nie tylko pełnić funkcję użytkową, lecz także dekoracyjną czy być wykorzystywane do zabawy, np. w odgrywanie ról.

Można zdecydować się na wybór gumek o przyjemnym zapachu owoców, kwiatów czy waty cukrowej. Są to przybory szkolne o niedużej wadze i rozmiarze, które nie zajmują wiele miejsca w piórniku. Wiele modeli gumek nie zawiera lateksu ani tfalanów.

Gumki do ołówków i nie tylko

Dzięki gumce do ścierania można pozbyć się błędów popełnionych nie tylko przy użyciu ołówka. Przybory z naszego asortymentu są również przeznaczone do kredek, pasteli, długopisów z piórem kulkowym, cienkopisów, piór na atrament, a nawet kredy. Niektórzy producenci oferują gumki w komplecie z temperówką.

Wysokiej jakości gumki nie wymagają silnego dociskania podczas wymazywania. Ich używanie nie prowadzi do niszczenia papieru czy powstawania na nim widocznych zabrudzeń. Gumka nie powinna ponadto z biegiem czasu twardnieć ani pękać.

Porównaj dostępne w naszej ofercie gumki do ścierania i wybierz spośród nich produkt, który najbardziej przypadnie ci do gustu. Masz do wyboru wiele rodzajów gumek o różnym zastosowaniu, kształcie, zapachu czy kolorze.

więcej