Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki romanse

Ebooki romanse skupiają się na romantycznym uczuciu pomiędzy głównymi bohaterami. Do wyboru są publikacje dostępne w formacie PDF, MOBI i EPUB, co pozwala czytać je na komputerze, smartfonie i różnych czytnikach ebooków. Nasz asortyment obejmuje ebooki romantyczne zaliczane do znanych serii wydawniczych, w tym „Światowe życie”, „Gwiazdy romansu”, „Najpiękniejsze miłości”, „Romans z szejkiem”, „Romans historyczny” czy „Gorący romans”. Są to bestsellerowe pozycje wielu autorów, m.in. Diany Palmer, Cathy Williams, Melanie Milburne, Lynny Graham czy Julii Brylewskiej.

Czym cechuje się ebook romantyczny?

Ebooki romantyczne opowiadają o historiach namiętnego uczucia i burzliwych próbach budowania szczęśliwego związku. Kochankowie walczą o swoją miłość, którą traktują jako przeznaczenie. Zwykle muszą mierzyć się z licznymi przeciwnościami losu, trudną przeszłością, zranieniami czy wzajemnymi różnicami charakteru. Budowanie bliskiej relacji staje się fascynującą przygodą, która wyzwala w bohaterach silne emocje.

Ebooki harlekiny

W kategorii tej można znaleźć ebooki harlekiny, które posiadają prostą fabułę o tematyce miłosnej. Występują w nich liczne sceny o romantycznym zabarwieniu. Tego typu lekka lektura pomaga odprężyć się po ciężkim dniu.

Ebooki romanse kryminalne

Sporą popularnością cieszą się również ebooki romantyczne z wątkami kryminalnymi. Fabuła takich książek koncentruje się wokół przebiegłych intryg, krwawych zbrodni i mrożących krew w żyłach tajemnic z przeszłości. Może pojawić się motyw pościgów za przestępcami, działalności mafii, porwań dla okupu czy innych zbrodniczych działań. Bohaterowie współdziałają ze sobą w prowadzonych śledztwach i po czasie budzi się pomiędzy nimi namiętne uczucie. Niektóre romanse kryminalne opowiadają również o perypetiach bohaterek, które zakochują się w zbrodniarzach.

Sprawdź, jak wiele romantycznych ebooków znajduje się w naszym asortymencie. Wybierz spośród nich e-książkę, której opis fabuły najbardziej zwróci twoją uwagę.

 

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!